Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2023.11.7
Boyut
356.68 MB
Güncellendi
7 Kas 2023
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
Innersloth LLC
Yayınlandığı tarih
15 Haz 2018
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Among Us, Innersloth tarafından geliştirilen bir aksiyon oyunudur. 4-10 kişiyi kalkmaya hazır olan bir uzay mekiğine koyan çok oyunculu bir oyundur. Bir grup ve eğlence oyunu olarak yapılan Among Us, çevrimiçi olarak ya da internet üzerinden oynanabilir.

Oyunda, siz ve oyuncular bir uzay gemisinin mürettebatında görev alarak oynayacak ve uzaya çıkacaksınız. Ancak mürettebat arasında operasyonlarınızı sabote edecek sahtekarlar var. Sadece bu da değil, sahtekârlar da takımdaki herkesi öldürmeye çalışacak. Siz ve gemideki mürettebat, hainlerin sabote hareketlerini karşılamak için hızlı şekilde tepki vermeniz gerekebilir. Diğer oyuncuları takip etmek için Yönetici haritasını ve güvenlik kameralarını kontrol edebilirsiniz. Şüpheli olduğunu düşündüğünüz kişiyi bulmak için  bir toplantı yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra, herkesin hain olduğunu düşündüğü kişiyi ihraç edebilmek için oylama yapabilirsiniz.

Hain tarafından öldürülmemeye dikkat edin. Bulduğunuz herhangi bir cesedi derhal rapor etmeniz gerekir, böylece mürettebatınız arasında şüpheli sahtekarın kim olduğu hakkında tartışmalara başlayabilirsiniz. Haini bulmaktan ziyade, siz ve ekibiniz de görev çubuğunu doldurarak oyunun galibi olabilirsiniz.

Oyunu daha zor bir hale getirmek için hain olarak oyunu oynayabilirsiniz. Sahtekâr olarak, mürettebat arkadaşlarınızla kaynaşmak için görevler çalıştırıyormuş gibi davranabilirsiniz. Sonra gizlice dışarı çıkıp mürettebatın operasyonunu sabote etmeye çalışabilirsiniz. Gemi içinde hızla hareket etmek için havalandırma deliklerini kullanabilirsiniz.

Kaos çıkartmak ve mürettebatı ayrıştırmak için sabotaj yapabilirsiniz. Dahası, çevredekileri suçlayabilir ve onları hain gibi gösterebilirsiniz. Sonunda, uzay gemisini durdurmak için mürettebatınızı öldürebilirsiniz. Kurbanları tuzağa düşürmek ve onları özel olarak öldürmek için kapıları kapatabilirsiniz.

Among Us oynamak için, ev sahibi listesinden hızlı bir şekilde çevrimiçi bir oyun bulmanız gerekir. Bir eşleşme bulduğunuzda, mürettebattan veya sahtekarlardan biri olma seçeneğiniz vardır. Yine de uyarın.

Oyundaki oyuncuların çokluğundan dolayı bir eşleşme bulmak zor olabilir. Çoğu zaman, ev sahibi listesindeki maçlar zaten dolu. Bulması oldukça zor olan maçların yanında, çoğu oyuncunun mürettebat değil de hain olmak istemesi de olumsuz bir durum olabilir. Bu, görev çubuğunu doldurmayı zorlaştırır. Mürettebat üyelerinin işini zorlaştırmak için oyundaki harita değişmiyor. Bu sayede hainler, mürettebatın arkasına sızarak ve herkesi öldürebilir.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir