Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
4.3.0h
Boyut
2.7 GB
Güncellendi
29 Eyl 2023
Gereksinimler
9
Geliştirici
Gameloft SE
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Asphalt 9 Legends ile Dünyanın en korkusuz sürücülerini alın ve Airborne’un yaratıcılarından biri olan Asfalt 9’un efsanesi olun. Asphalt 9 Legends Ferrari, Porsche, Lamborghini ve W Motors gibi ünlü üreticilerin gerçek bir hiper otomobilleri içerir. Hayalinizdeki yolculuğu seçin ve dünyanın dört bir yanındaki muhteşem konumlarda yarışın.

Sınırlarınızı bir kenara bırakın ve pistin efsanesi olun! Titizlikle hazırlanmış ayrıntılı gerçek arabalar, HDR teknikleri ve her yarışı gerçek bir gişe rekorları kıran filmlere dönüştüren çarpıcı görsel ve parçacık efektleriyle oluşan bu hiper gerçekçi yarış oyununa kendinizi bırakın.

Dünyanın en şaşırtıcı hız makinelerini toplayın. Her araç, şimdiye kadar herhangi bir Asfalt oyununun en arzu edilen dizilimini oluşturmak için estetiğine ve yüksek performansına göre dikkatle seçilmiştir. Aracınızın rengini ve malzemelerini tam olarak tanımlamak için yeni araç düzenleyicisini kullanın. Ayrıca jantların ve fren kaliperlerinin rengini seçebilir ve sürüşlerinizi tamamen özelleştirmek için karbon parçaları ekleyebilirsiniz.

En şaşırtıcı gerçek dünya konumlarında 70 pistte yerçekimine meydan okuyan yarışların heyecanını hissedin. Amerikan vahşi doğasındaki dev kasırgalar etrafında yarışın, Himalayalar’daki heyelanlardan kaçının ve muhteşem becerileri gerçekleştirmek için rampalara çarpın. İstediğiniz zaman 360 derece yapmak için freni iki kez hafifçe vurun ve rakiplerinizi hızlı bir şekilde indirin.

60 sezonu ve 800 yarışı tamamlayarak kariyer modunda yolculuğunuza başlayın. Dünya serisi çok oyunculu modunun farklı liglerinde gerçek zamanlı olarak 7 oyuncuya karşı yarışarak gerçek bir Asfalt efsanesi olun.

Oyuncuların yarış eğlencesine odaklanmasını sağlamak için direksiyonu kolaylaştıran yeni bir kontrol şeması olan yenilikçi TouchDrive’da ustalaşın. Ayrıca manuel kontrollere geçebilir (yönlendirmek için eğebilir veya hafifçe vurabilirsiniz) ve profesyonel bir Asfalt yarışçısı gibi nasıl sürüleceğini öğrenebilirsiniz.

Asphalt serisinde ilk kez, Club özelliğiyle kendi düşünen yarışçılar topluluğunu oluşturabilirsin. Milestone ödüllerinin kilidini açmak ve Kulüp lider tablosunda üst sıralara çıkmak için Kulüp üyelerinizle işbirliği yapın.

Video

Görüntüler

Geliştirici uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir