Avast Antivirüs & Güvenlik

23.20.0
Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
23.20.0
Boyut
56.09 MB
Güncellendi
3 Kas 2023
Gereksinimler
8.0
Geliştirici
Avast Software
Yayınlandığı tarih
6 Ara 2011
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

İndirme rakamlarına bakıldığında, Avast Antivirüs & Güvenlik Google Play’de en popüler Android antivirüs uygulamalarından biridir ve ortalama kullanıcı derecelendirmesi, 2017’de son incelediğimizden bu yana 5 üzerinden 4,6’ya kadar yükseldi.

Şirket, son birkaç yıldır aynı iş modeline ve tasarıma yapıştı, bu da iyi hizmet sağladı. Google Play’de hem Avast Mobil Güvenlik hem de Avast Antivirus Mobil Güvenlik ve Virüs Temizleyici olarak adlandırılan uygulama, üçüncü taraf kötü amaçlı yazılım değerlendirmelerinde sağlam bir performans sergiliyor ve sistem etkisini önemli ölçüde azalttı.

Avast, büyük yeşil “Tara” düğmesiyle kötü amaçlı yazılım taramasını uygulamasının odağını yapmaya devam ediyor. Herhangi bir hız rekoru kazanmayacak olsa da, tam tarama, uygulamanın son incelemesi sırasında çalkaladığı 45 ila 60 yerine 26 ila 32 saniye arasında sürmüştür.

Taramalarınızı istediğiniz zaman ve haftanın herhangi bir günü için planlayabilirsiniz, bu nedenle uyanma saatlerinde etkin bir tarama görmeniz için hiçbir neden yoktur.

Özellik listesi, şüpheli uygulamaları güvenli bir şekilde çalıştırmak için bir sanal alan ve bilgisayar korsanlarının sizi DNS sitelerini kötü niyetli sitelere yönlendirme şansını azaltmak için Avast’ın Gerçek Site özelliği de dahil olmak üzere bazı olağandışı ekstralarla devam ediyor.

Avast Antivirüs & Güvenlik  özellikleri

 • Antivirüs Motoru
 • Hack Check
 • Fotoğraf Kasası
 • Dosya tarayıcı
 • Gizlilik İzinleri
 • Gereksiz Dosya Temizleyicisi
 • Web Kalkanı
 • Wi-Fi Güvenliği
 • Uygulama Öngörüleri
 • Virüs Temizleyici
 • Wi-Fi Hız Testi

Avast Security, rakiplerin çoğundan daha fazla tarama seçeneği sunar.

Akıllı Tarama aslında kötü amaçlı yazılımlar için Hızlı Tarama ile güvenli olmayan ayarlar ve parolalar, şüpheli tarayıcı eklentileri ve eksik yazılım yamaları için sistem genelinde yapılan denetimlerin bir kombinasyonudur.

Tam Tarama tüm sisteminizi kontrol eder; Hedefli Tarama belirli dosyaları veya klasörleri inceler; Önyükleme Zamanı Taraması, Windows başlamadan önce tehditleri kontrol eder. Ve bu yeterli değilse, istediğinizi yapmak için özel tarama türleri oluşturabilirsiniz.

Çok sayıda yapılandırma seçeneği de var. Neyin taranacağını (tüm sabit sürücüler, yalnızca sistem sürücüsü, çıkarılabilir sürücüler, arşivler, daha fazlası), tehditlerin nasıl ele alınacağını, performansı optimize etmek için tarama önceliğini ayarlayabileceğinizi ve daha fazlasını tanımlayabilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir