Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
7.8.1
Boyut
67.66 MB
Güncellendi
8 Kas 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Betternet LLC
Yayınlandığı tarih
11 Tem 2014
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Betternet VPN Nedir?

Bir VPN kullanmanın en yaygın nedenleri, internette gezinme etkinliğinizi gizlemenin yanı sıra kişisel verilerinizi korumak ve güvence altına almaktır. VPN kullanmak, spam, bilgisayar korsanları ve reklam verenlerin sanal etkinliğinizi izlemesini ve gezinmenize bağlı olarak sizi bir hedefe dönüştürmesini önlemeye yardımcı olur.

2015’ten beri iş dünyasında Betternet en çok aranan VPN’dir. Google Play istatistiklerine göre, ücretsiz seçenek Betternet’in neden günde milyonlarca indirme ile bu kadar popüler olduğunu da açıklayabilir. Son olarak, bugüne kadar 38 milyonun üzerinde Betternet VPN uygulaması indirildi.

Betternet APK‘yı diğer ücretsiz seçenek VPN hizmetleriyle karşılaştırırken, bu, rekabette bazı avantajlar sunar. Örneğin, Peer-to-Peer ( P2P ) dosya paylaşımı, sağlam bağlantı ve temel koruma gibi özellikler kapsanmaktadır.

Betternet VPN’nin Avantajları Nelerdir?

 • % 100 ücretsiz hizmet,
 • Premium hizmet seçeneği başlamadan önce 7 günlük ücretsiz deneme,
 • Windows, Mac, Android, iOS ve Chrome uzantısıyla kullanım için uyumlu,
 • Kullanıcı dostu,
 • P2P bağlantıları,
 • Aynı anda 5 bağlantıya kadar (yalnızca premium hizmet),
 • Anonim indirme, kişisel bilgi gerekmez (yalnızca ücretsiz hizmet).

Betternet VPN’in Özellikleri Nelerdir?

Betternet VPN’in özellikleri aşağıdakilerden oluşur:

 • Kullanım Kolaylığı

Betternet VPN, bir uygulama biçiminde kurulduğu için indirilmesi ve yüklenmesi kolaydır. Bununla birlikte, bir Android veya iOS cihazında indirirken, sonunda tekrar eden bir aylık aboneliğe dönüşen 7 günlük denemeyi nasıl atlayacağınızı ve doğrudan ücretsiz indirmeye başlayacağınızı bulmak zordur.

 • Yazılım / Uygulamalar

AnchorFree tarafından sunulan ücretsiz bir uygulama, Chrome uzantısına ek olarak Windows, Mac OS, Android ve iOS cihazlarla uyumludur.

 • Gizlilik

Betternet’in sunduğu gizlilik düzeyi konusunda ciddi endişeler vardır. Ücretsiz uygulama sürümü ile Betternet’in üçüncü taraf erişimine izin verdiği unutulmamalıdır. Bunun anlamı, uygulamayı indirdikten sonra reklamlara maruz kalmanızdır. Betternet, VPN hizmetini ücretsiz olarak sunabilir çünkü üçüncü taraf, bağlı kuruluş reklamları yoluyla para kazanır.

 • Fiyatlandırma

Betternet’in ücretsiz VPN hizmeti % 100 ücretsiz olmakla birlikte, aynı zamanda premium bir hizmet de sunmaktadır. 7 günlük ücretsiz deneme süresi bitene premium sürüm başlar. Premium sürüm, daha fazla sunucu seçimi, daha fazla IP seçeneği, daha iyi ve daha hızlı bağlantılar ve daha iyi 7/24 destek gibi ek avantajlar sunar.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir