Bigo Live – Live Stream, Go Live

6.3.6
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
6.3.6
Boyut
114.43 MB
Güncellendi
Nov 10, 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
BIGO TECHNOLOGY PTE. LTD.
Yayınlandığı tarih
Mar 10, 2016
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dünya çapında 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen Bigo Live – Canlı Yayın, Görüşme & Chat uygulaması android Google play marketlerde 50M boyutuyla indirilmeyi bekliyor. Android 4.1 ve sonrası sürümlere sahip android telefon ve tabletlerinizde uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bigo Live – Canlı Yayın, Görüşme & Chat uygulama içi satın alımlar sunan ücretsiz bir sohbet uygulaması olma özelliği taşıyor.

Bigo Live – Canlı Yayın, Görüşme & Chat ile 150 den fazla ülkede bulunan kullanıcıların, sosyalleşmesi konuşması ve eğlenmesi mümkün. Bigo Live – Canlı Yayın, Görüşme & Chat üzerinden canlı yayın yapabilir, yaptığın canlı yayınları daha sonra izlemeleri için kaydedebilirsin. Ayrıca arkadaşlarınla canlı sohbet yapabileceğin, görüntülü görüşme ve video izleme partileri düzenleyebileceğin Bigo Live – Canlı Yayın, Görüşme & Chat özel odalar ve sohbet imkanı da sağlıyor.

Bigo Live – Canlı Yayın, Görüşme & Chat uygulamasını kullanarak bu uygulama üzerinden canlı yayın gerçekleştiren dünya üzerindeki diğer kullanıcıların videolarını izleyebilirsin. Dans şovlarını, yemek tariflerini karaoke denemelerini canlı yayınlarla arkadaşlarınla paylaşman mümkün. 

Ücretsiz görüntülü görüşme ve canlı sohbet için özel odalar kullanabileceğiniz gibi Bigo Live – Canlı Yayın, Görüşme & Chat uygulaması sayesinde 9 kişiye kadar oluşturulan odalarda grup sohbetlerine de katılabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak istediğinde Bigo Live – Canlı Yayın, Görüşme & Chat uygulaması ile dünya üzerinde yapabileceğin rastgele eşleştirme ile farklı insan ve kültürleri tanıyabilir, yeni arkadaşlıklar edinebilirsin.

Bigo Live – Canlı Yayın, Görüşme & Chat ile görüntülü sohbet ve canlı yayın sırasında kullanabileceğin birbirinden farklı ve eğlenceli filtreler de var. Tavşan kulaklarını takabilir, kocaman bir gözlük ya da şapka filtresini görüntüne ekleyebilirsin. İstersen tatlı bir kedicik olabilir ya da yırtıcı bir kaplana dönüşebilirsin.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir