Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
3.93.95
Boyut
145.81 MB
Güncellendi
16 Kas 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
BiP A.S
Yayınlandığı tarih
4 Kas 2013
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

BiP Messenger Nedir?

BiP Messenger anlık mesaj gönderme imkanı veren yeni nesil bir iletişim teknolojisidir. Sesli ve görüntülü arama yapmak; başka hiçbir yerde bulamayacağınız komik çıkartmalar, video ve ses gönderme özelliklerin keyfini çıkarın!

Sınırsız metin gönderiyorsunuz, fotoğraf ve video gönderiyorsunuz ve yerleri arkadaşlarınızla paylaşıyorsunuz. Yaratabileceğiniz gruplarla sevdiklerinizle aynı anda konuşuyorsunuz. BiP olmayan arkadaşların var mı? Endişelenme! Burada ücretsiz SMS ve MMS’ler de gönderiliyor. Bu özellik sizce de harika değil mi?

Bip Meseenger Özellikleri Nelerdir?

  • Ücretsiz sesli ve görüntülü aramalar
  • Yüksek kaliteli video ve sesli iletişim
  • Mesajları yok etme: Arkadaşınızla sohbetinizden 10 veya 60 saniye içinde kaybolan böyle bir mesaj; kendiniz belirttiğiniz mesajın kaybolma zamanını belirleme
  • Kesinlikle çarpıcı telif hakkı çıkartmalar
  • Yerleşik olmayanlarla iletişim kurun: Bip Messenger diğer mobil ağların abonelerine tamamen ücretsiz SMS ve MMS gönderin
  • Grup sohbeti: aynı anda birkaç kişiyle sohbet edin
  • Yer: arkadaşlarınıza ve ailenize ve nerede olursanız olun, tek bir tıklamayla söyleyin

Mobil iletişim şirketlerinden bazıları ücret talep ederken Bip Messenger, internet trafiğinden bağımsız olarak ücretsiz bir şekilde dünyayla iletişim kurabilebilme fırsatı sunuyor.

Bip Messenger her zaman arkadaşlarınızdan, sevdiklerinizden, yerellerden sadece bir tık uzakta olma yeteneğidir ve aynı zamanda dünyanın herhangi bir yerindeki iş ortaklarıyla iletişim halinde olmanızı sağlar.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir