BlueStacks

10.4.30.1002
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
10.4.30.1002
Boyut
1 MB
Güncellendi
10 Ekim 2023
Gereksinimler
Windows 7 ve Üzeri
Geliştirici
BlueStacks inc
Bu uygulamayı bildir

Tanım

BlueStacks Nedir?

BlueStacks, en sevilen Android uygulamalarının Windows ortamında da çalıştırılabilmesini sağlar. Özellikle son zamanlarda hemen herkesin tutkunu olduğu PUBG gibi oyunların, bilgisayar ortamında da oynanabilmesini sağlayan Android emülatörlerindendir. Sadece Android oyunlarının çalıştırılması için değil, en sevilen oyunların bilgisayar ortamında mouse ve klavye ile oynanabilmesi için de pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen bir programdır.

BlueStacks Özellikleri Nelerdir?

Ücretsiz olarak indirilebilen bu program ile en sevdiğiniz oyunlarınızı, bilgisayar ortamında kasma yapmadan oynayabilirsiniz. Tabii kasma olmaması için bilgisayarınızda sistem gereksinimlerinin yeterli olması gerekir.

BlueStacks programı için sistem gereklilikleri şunlardır:

  •  En az 4 çekirdekli Intel ya da AMD işlemci,
  •  Minimum 4 GB RAM
  •  Minimum 8 GB boş depolama alanı
  •  Özellikleri iyi bir ekran kartı

Neden BlueStacks Kullanmalıyım?

Her ne kadar akıllı telefonlar hayatımızın odak noktası haline gelse de halen ısınma ve şarj problemleri yaşadığımız gerçek. Akıllı telefon üzerinden oynanabilen tüm bu oyunları sınırsız şekilde bilgisayar üzerinden oynamak, ısınma ya da şarj bitmesi gibi problemler ile karşılaşmamak için BlueStacks kullanabilirsiniz.

Ayrıca akıllı telefonların çalışma performansları ve hafıza düzeyleri düşünüldüğünde yine aynı gerekçeler programı kullanmak için yeterli olacaktır. Çünkü oyun ya da uygulama indirildikten sonra hız ve hafıza sorunları yaşanması da kullanıcıları ister istemez BlueStacks kullanmaya itiyor.

BlueStacks’in en güzel yönlerinden biri de basit bir kullanıma ve ara yüze sahip olması. En temel seviyede internet bilgisi olanlar dahi BlueStacks’i kolayca indirebilir ve kurabilir. Üstelik birbiri ile senkronize olması da büyük kolaylık sağlıyor. Yani sabah okulda ya da işyerinde oynamaya devam ettiğiniz oyununuzu, akşam bilgisayarınızda açtığınızda kaldığınız level üzerinden devam edebiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir