Brain Test: Zeka Oyunları

2.744.2
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2.744.2
Boyut
135.93 MB
Güncellendi
20 Eki 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Unico Studio
Yayınlandığı tarih
21 Kas 2019
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Unico Studio tarafından piyasaya sürülen ve zekâ oyunları seven geniş bir kesimi kendisine kısa sürede hayran etmeyi başara,  harika bir zekâ testi oyunu var karşımızda: Brain Test: Şaşırtıcı ve Eğlenceli Zekâ Oyunları. Android 4.1 ve üzeri sürümleriyle uyumlu bir şekilde rahatlıkla oynanabilen Brain Test 50 milyonun üzerinde indirilmiş olan zaka testi oyunu, tüm yaş ve kesimden insana hitap eden bir yapıda. Çocukların da büyük ilgisini çekecek zekâ oyunlarını içeren Brain Test, aile çocuk aktivitesi olarak da değerlendirilebilecek, keyifli, zeka açıcı ve beyin geliştirici bir oyun.

Zekâ testi ve zekâ oyunları sevenler için, akıl oyunları ve beyin geliştirici oyunlar içeren Brain Test APK, android marketlerden indirilebilecek en iyi ve ücretsiz zeka oyunu. Çok eğlenceli, olmasının yanında, dikkat ve çok yönlü düşünmeyi de gerektiren bu oyun, beyin egzersizleriyle sürekli zinde kalmanı da sağlayacak. Oyundaki farklı bilmeceler ve gitgide artan zorluk seviyelerine sahip bölümler, zekânızın sınırlarını zorlayacak ve neredeyse hayatı sorgulamanıza neden olacak türden. Bağımlılık yaratacak birbirinden faklı ve yaratıcı IQ testleri ile arkadaşlarınızda eğlenebileceğiniz bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Ücretsiz oyun arayışında olan, bilmece oyunlarından ve internetsiz oyunlardan hoşlanan ve kelime oyunu, kelime bulmaca oyunu, bulmaca, sudoku gibi oyunları seven insanlar için Brain Test kesinlikle indirilmesi gereken iyi tasarlanmış bir oyun. Zorluk seviyeleri değişse de, bazı cevaplar sizi çok eğlendirecek kadar komik olabilir. Arkadaş ortamlarını neşelendiren, grup aktivitesi olarak değerlendirebileceğiniz oyunların başında gelecek.

Brain Test oyununu indirdikten sonra, oynamak istediğinizde internet bağlantınızın olmasına gerek yoktur. Bu sayede Brain Test’i internetin çekmediği yerlerde de istediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

Brain Test Özellikleri:

• En popüler oyunlardan birisi.
• Zor ve zihin açıcı zeka oyunları!
• Kurnazca hazırlanmış bulmacalar.
• Tahmin etmediğiniz cevaplara sahip komik ve zorlu bilmeceler!
• Her yaş için eğlenceli: Aile ve arkadaş toplantıları için en iyi oyun!
• Bu eğlenceli oyunu ücretsiz indirin.
• Sonsuz eğlence ve zihni zorlayan ücretsiz oyunlar.
• Beyin için harika bir egzersiz.
• Basit ve son derece alışkanlık yapan popüler ücretsiz oyunlardan birisi.
• İnternet olmadan da oynanabilir.
• Yeni oyunlar ve ücretsiz oyunlar, beyni ve zihni geliştirmeye yardımcı olurlarsa eğlencelidir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir