Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
5.93
Boyut
58.03 MB
Güncellendi
17 Kas 2023
Gereksinimler
4.4
Geliştirici
Browsec
Yayınlandığı tarih
15 Haz 2017
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Browsec VPN, üretkenliği ve tarama güvenliğini artırmak için kullanılan en popüler Chrome uzantılarından biridir. En son şifreleme ve veri koruma algoritmaları kullanılarak sıfırdan inşa edilen Browsec VPN, ev PC’nizin veya mobil cihazınızın web üzerindeki çeşitli bölgesel kısıtlamaları aşmasını, tüm trafiğinizi şifrelemesini ve verilerinizi yetkisiz kişilere karşı korumasını sağlayan tek tıklamalı bir çözümdür.

Chrome’un tüm son sürümleriyle uyumlu ve birçok Chromium tarayıcı, Firefox, Opera ve mobil işletim sistemi ile de erişilebilen bu ücretsiz ve basit tarayıcı uzantısı, içeriğe çevrimiçi erişim şeklinizi değiştirebilir. Browsec VPN’i Chrome tarayıcınızda kullanmanın en yaygın kullanımlarından bazıları, ana bölgenizde engellenen içeriğe erişmek, web sitelerini ve hizmetleri sınırlarının dışında agresif bir şekilde engelleyen ülkelerde internetin büyük bölümlerinin kilidini açmak gibi işlevlerdir.

Diğer pek çok güvenlik odaklı çözüm gibi, tüm yükleme ve indirme akışlarınızı gerçek varlığınızı maskeleyen güvenli bir sanal konum aracılığıyla yeniden yönlendirerek web’e göz atma olanağı sunar ve gerçekte göz attığınız hedef web sitelerini kandırır. VPN üzerinden akan tüm veriler anında şifrelenir ve ISS’nizin bile tarayıcınıza hangi verilerin girip çıktığını bilmesini engeller.

Browsec APK, Chromium tarayıcılarının ve diğer uyumlu tarayıcıların ve taşınabilir cihazların tüm kullanıcıları için% 100 ÜCRETSİZdir, ancak isteğe bağlı PREMIUM sürümünün satın alınmasıyla kaldırılabilecek bazı sınırlamaları vardır. Ücretsiz kullanıcılar, 1 Mbps erişim hızları ile dünyanın en popüler VPN konumlarında (Hollanda, Singapur, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri) bulunan 4 sunucuya erişebilir. Premium sürüm, 41 ek premium VPN konumuna erişimin, 100 Mbps’ye kadar aktarım hızlarının ve bağlantınızı istikrarlı, güvenilir ve güvenli hale getirecek premium sunuculara erişimin kilidini açar.

Kurulum tamamlandıktan sonra, Browsec simgesi tarayıcınızın üst kısmına eklenecek ve gri veya yeşil renkli simgesi VPN bağlantısının etkinleştirilip etkinleştirilmediğini gösterecektir. Tamamen güvenli bir şekilde internet ağlarında dolaşabilecek, kötü niyetli internet kullanıcılarına karşı kendinizi her şekilde savunmuş olacaksınız. Kişisel bilgilerinizin kesinlikle başka insanların eline geçmesini istemeyiz. Bu yüzden Browsec VPN kullanmak güvenliğimiz açısından oldukça tatmin edici bir uygulama olacaktır.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir