Cake: İngilizce & Korece Öğren

5.6.3
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
5.6.3
Boyut
14.88 MB
Güncellendi
12 Kas 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Cake Corp.
Yayınlandığı tarih
22 Mar 2018
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yabancı dil öğrenmek artık çok kolay. Kısa ve eğlenceli aktiviteler ile her gün İngilizcenizi daha da ilerletebilirsiniz. İngilizce öğrenmek isteyen ama bir türlü öğrenemeyen kişiler için pratik ve bir o kadar da eğlenceli bir uygulama olan Cake uygulaması sayesinde her gün birkaç dakika içerisinde İngilizcenizi daha da ilerletebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Cake uygulaması sayesinde artık herkes kolayca dil öğrenebilecek. Videolar, konuşmalar ve metin çevirileri sayesinde İngilizceyi kolaylıkla öğrenin. Telaffuz, pratik ve videolar ile birçok farklı şekilde İngilizce öğrenebilirsiniz.

İngilizce öğrenek isteyen ancak zorlanan kişiler için kısa metinler, eğlenceli aktiviteler ve yapay zeka özelliği ile telaffuz yeteneğinizi geliştirmenizi sağlayan tamamen ücretsiz bir İngilizce öğrenme uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde kolay ve eğlenceli bir şekilde İngilizce öğrenebilir ve telaffuz yeteneğinizi geliştirebilirsiniz. Günlük birkaç dakikalık çalışma ile etkili bir öğrenim sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda İngilizce öğrenmek için yabancı biriyle tanışmanıza ya da ders almanıza da gerek yok. Cake uygulaması bunu da düşünerek sizler için ana dili İngilizce olan simülasyon kişilerle sohbet ederek İngilizce konuşmanızı da ilerletebilirsiniz. Bu şekilde pratikler ile daha kolay bir şekilde öğrenebilecek ve akışkan bir İngilizceye sahip olabileceksiniz.

Günde birkaç dakika ayırarak youtube üzerinden özenle seçilen ve günlük hayatla uyarlanarak sizlere sunulan videoları izleyerek İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca İngilizce simülasyonlar ile karşılıklı İngilizce konuşarak pratik yapabilirsiniz. Yapay zeka özelliği sayesinde sesinizi kaydederek telaffuzlarınızı geliştirmenize de imkan sağlayabilir.

Doğru telaffuz ve doğru bir konuşma için oldukça etkili bir yöntemdir. Ayrıca bunların tamamı ücretsiz olarak sunuluyor.  Milyonlarca kişinin tercihi olan uygulama İngilizce severler ve öğrenmek isteyenler için zirvede yer alıyor.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir