Call of Duty Warzone Mobile

2.11.3.16592640
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2.11.3.16592640
Boyut
27.59 MB
Güncellendi
Nov 13, 2023
Gereksinimler
10
Geliştirici
Activision Publishing Inc.
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Call of Duty Warzone APK, Activision tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz bir battle royale oyunudur. Oyun, 2020 yılında PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S ve Microsoft Windows platformları için piyasaya sürüldü. Oyun, büyük bir oyuncu kitlesi tarafından ilgi gördü ve kısa sürede popüler bir battle royale oyun haline geldi.

Call of Duty Warzone Mobile, konsol ve PC sürümünün mobil versiyonudur. Oyun, Android ve iOS platformları için geliştiriliyor. Oyunun çıkış tarihi ertelendi ve 2024 yılının ilkbahar aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Call of Duty Warzone Mobile ne zaman çıkacak?

Oyun, 2023 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak, Activision tarafından yapılan bir açıklamayla oyunun çıkış tarihi ertelendi. Oyunun 2024 yılının ilkbahar aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Call of Duty Warzone Mobile hangi platformlarda oynanabilecek?

Oyun, Android ve iOS platformları için geliştiriliyor. Oyun, bu platformlarda ücretsiz olarak oynanabilecek.

Call of Duty Warzone Mobile nasıl bir oyun?

Oyun, konsol ve PC sürümünün mobil versiyonudur. Oyunda, 150 oyuncu, büyük bir harita üzerinde savaşacak. Oyuncular, haritadaki çeşitli silahları ve araçları kullanarak hayatta kalmaya çalışacak.

Call of Duty Warzone Mobile’da hangi özellikler olacak?

Oyun, konsol ve PC sürümünün çoğu özelliğini içerecek. Oyunda, konsol ve PC sürümünde olduğu gibi gulag, buy station ve loadout drop gibi özellikler olacak.

Call of Duty Warzone Mobile’da cross-play olacak mı?

Oyun, Android ve iOS platformları arasında cross-play desteği sunacak. Oyuncular, farklı platformlardaki oyuncularla birlikte savaşabilecek.

Call of Duty Warzone Mobile’da cross-progression olacak mı?

Oyun, konsol ve PC sürümleriyle cross-progression desteği sunacak. Oyuncular, konsol ve PC sürümlerinde yaptıkları ilerlemeleri mobil sürüme aktarabilecek.

Call of Duty Warzone Mobile, mobil platformlar için heyecan verici bir oyun olarak görünüyor. Oyunun çıkış tarihi ertelenmiş olsa da, oyunun 2024 yılının ilkbahar aylarında piyasaya sürüleceği ve büyük bir oyuncu kitlesi tarafından ilgi göreceği tahmin ediliyor.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir