Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
9.9.35
Boyut
179.85 MB
Güncellendi
5 Eyl 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
PINGUO TECHNOLOGY HK CO LIMITED
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

2016 yılından bu yana zirveden inmeyen bir fotoğraf uygulaması olan camera 360; fotoğraflarınızı profesyonel ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlar. Çoğu insan için fotoğraf çekmek ve paylaşmak bir tutku haline gelmiştir. Ancak zaman zaman fotoğraflar pek de istediğimiz gibi renk de kalitede olamyabilir. İşte tam da böyle bir anda fotoğraf severlerin imdadına camera 360 yetişir.

Camera 360 Nedir?

Birbirinden farklı rengarenk efektleri bulunan bir fotoğraf uygulaması olan camera360; aynı zamanda çeşitli çıkartmalar ile de fotoğraflarınıza hareket katabilir. Dünya çapından adından övgüyle bahsedilen uygulama 7 farklı ülkede fotoğrafçılık listesinde 1.sırada yer alıyor. Aynı zamanda ücretsiz ve kolay olmasıyla da kullanıcıları tarafından vazgeçilmez uygulamalar arasında yerini alıyor.

500 milyondan fazla kullanıcının memnuniyeti doğrultusunda her geçen gün kendini geliştiren ve değiştiren uygulama sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan kişilerin de yardımına yetişiyor. Birbirinden farklı ve mükemmel birçok özelliği ile her geçen gün daha fazla kullanıcıyla buluşmaya devam ediyor.

Camera 360 Özellikleri Nelerdir?

İstenilen görsele ve ışığa ulaşmak elbette kolay değildir. Ancak fotoğrafınız üzerinde güzelleştirmeler ve yenilikler yapmak camera360 ve çeşitli özellikleri ile oldukça kolay. Fotoğraflarınızın ışığını ve güzelliğini ayarlamak için birçok filtresi ve fotoğraf düzenleme özellikleri ile bulunmasıyla kolaylıkla fotoğraf ayarlarını yapabilirsiniz.

İçerisinde güzellik kamerası, biçimlendirme, cilt beyazlatma, göz parlatma, göz büyütme, lekeleri yok etme, yüz germe gibi pek çok özelliği bulunur. Tüm bunların haricinde karikatürler oluşturabilirsiniz. Ve fotoğraflarınızın sıcaklık, keskinlik ve tonunu ayarlayabilirsiniz.

Çeşitli kolajları ve çerçeve özellikleri ile de ufak dokunuşlar yaparak fotoğrafınızı daha da güzel bir hale getirebilirsiniz. Birçok kullanıcının beğenisi ile daha da yenilikler yapan camera 360 herkesin telefonunda bulunması gereken mükemmel bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir