Candy Crush Saga

1.265.1.1
Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.265.1.1
Boyut
99.89 MB
Güncellendi
6 Kas 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
King
Yayınlandığı tarih
15 Kas 2012
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Candy Crush Saga, oldukça başarılı, rahat bir bulmaca benzeri bir oyundur. Oyunun kendisi inanılmaz derecede basittir.

Her seviyede, genellikle gerçekleştirmenize izin verilen hamle sayısıyla sınırlı olan hedefini tamamlayarak kazanırsınız.

Erken seviyelerin çoğu sadece belirli sayıda puan almanızı gerektirir, ancak oyunda ilerledikçe, tüm Jelly’i temizlemek gibi diğer hedefleri tamamlamanız gerekir.

Şekerleri ezerek puan kazanırsınız, yani aynı şeker türünün en az üçünü sıraya dizerek. Ne kadar çok şeker ezerseniz, puanınız o kadar yüksek olur.

Jöle ve diğer engelleri temizlemek, jölenin veya engellerin bulunduğu yerde ezme şekeri kadar basittir.

Oyunun ilerleyen bölümlerindeki bazı engelleri kaldırmak için birden fazla ezilme gerekiyor.

Dört veya daha fazla şekeri birleştirdiğinizde, özel yetenekleri etkinleştirmek için aynı türden diğer şekerlerle eşleştirebileceğiniz ve aynı anda daha fazla şekeri temizlemenizi sağlayan özel bir şeker alacaksınız.

Aynı anda birden fazla efekti etkinleştirmek için farklı bir tür olsalar bile iki özel şekeri eşleştirebilirsiniz. Bunu yapmak genellikle iyi bir fikirdir, böylece puanları daha hızlı toplayabilirsiniz!

Eğer bir seviyede bir hedefi tamamlayamazsanız, bir can kaybedersiniz. Beş canla başlıyorsunuz ve her birini kaybettiğinde yenilenmesi 30 dakika sürüyor.

Hayatınız bittiğinde, en az bir hayat doldurana kadar oyuna devam edemezsiniz.

Gerçek parayla satın almanız gereken altınları harcayarak da hayatları doldurabilirsiniz.

Candy Crush Saga’da bir premium para birimi var ve bu altındır. Uygulama içi mağaza olan Candy Shop’tan gerçek parayla altın satın alabilirsiniz.

Candy Crush Saga eşit parça stratejisi bulundurur ve bunun her biri şanstır. Her seviye rastgele oluşturulur, bu yüzden aynı seviyeyi arka arkaya oynasanız bile farklı sonuçlar elde edersiniz.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir