Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
6.08
Boyut
30.73 MB
Güncellendi
11 Ara 2020
Gereksinimler
4.1
Geliştirici
Moonfrog
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Masa oyunları arasında yerini alacak olan Carioca Club tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz çevrimiçi bir kart oyunudur. Gerçek zamanlı ve gerçek oyunculu kart oyunu deneyimi yaşamak istiyorsanız öğrenmesi kolay olan bu oyunu arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte büyük bir zevkle oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınızı ve ailenizi davet etme özelliği sayesinde eğlence ikiye katlandı. Sevdiklerinizi de alın ve bu eşsiz deneyimi yaşamak için yerinizi alın.

Tamamen ücretsiz ve gerçek zamanlı bir oyun olan Carioca Clube gerçek oyunculu ve dünyanın her yerinden katılımcılarıyla oldukça eğlenceli bir kart oyunudur. Bu oyunun tam klasik sürümünü ve oyunun kısa bir sürümünü oynayabilirsiniz. Hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olan bu kart oyunu harika zaman geçirmenize de yardımcı olacak. Çevrimiçi ve gerçek zamanlı oyun özelliğiyle arkadaşlarınızla ya da oyun oynadığınız çeşitli insanlarla iletişim halinde de olabilirsiniz. Sohbet ve eğlenceli emojileri ile oyun oynarken yeni insanlarla tanışarak çeşitli ülkelerden yabancı arkadaşlar edinebilirsiniz. Şimdi dünyaya açılmanın tam zamanı.

Dünyanın her yerinden insanların gerçek zamanlı ve çevrimiçi oynadığı bu oyunda yeni arkadaşlıklar kurma ve sohbet etme imkânına sahipsiniz. Her oyun kazandığınızda paralar kazanarak milyoner olmaya çalışın. Kazandığınız paralar ile arkadaşlarınıza hediyeler alarak onları mutlu edebilirsiniz. Kıyafet seçenekleri ile arkadaşlarınızı baştan giydirin. Sizi rahatsız eden ya da kızdıran biri olduğunda domates alarak ona fırlatın

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir