Yeni
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.7.5.3
Boyut
167.71 MB
Güncellendi
Sep 13, 2022
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
CrazyLabs LTD
Yayınlandığı tarih
Mar 27, 2019
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yuvarlanıp giden bir madeni parayla saatlerce eğlenebileceğiniz efsane oyun Coin Rush! Android marketlerden android 4.4 ve sonrası sürümleri destekleyen tün telefon ve tabletlere rahatlıkla indirebileceğiniz Coin Rush sinir bozucu derecede eğlenceli. Şimdiden 10 milyonun üzerinde kişi telefonlarına yüklemiş.

Düşük boyutuyla telefon hafızanızı kesinlikle zorlamayacak olan bu aşırı eğlenceli ve rahatlatıcı oyun aynı zamanda ücretsiz. Crazy Labs by TabTale tarafından piyasaya sürülen oyun saatlerce vakit geçirebileceğiniz türden. Crazy Labs by TabTale tarafından kaliteli ve güzel oyunlar üretildiğini bilen kullanıcılar için düşünmeden indirilmesi gereken oyunların arasına çoktan girmiş durumda.

Coin Rush basit bir mantığa ve kolay oynanışa sahip güzel bir oyun. Bir madeni para yuvarlanacak ve onu güçlü zorluklardan geçirmeye çalışacaksınız. Oyun başlangıçta kolay olarak başlasa da ilerleyen seviyelerde madeni parayı kontrol etmek hiç de düşündüğünüz kadar kolay olmayacak. Önünüze gelen tüm engelleri aşıp finalde parayı deliğe sokmanız gerekiyor.

Oyun ilerledikçe farklı zorluk seviyelerine sahip parkurlarda madeni parayı ilerletmek de deliğe sokmak da oldukça zorlaşıyor. Sadece dokunma ve kaydırma ile kontrol edebileceğiniz madeni para önüne gelen engellere dokunmadan geçmek zorunda. Her hatanızda kendinizi platformun en başında bulabilirsiniz. Sinirlerinizi ve sınırlarınızı zorlayacak bu eğlenceli oyun için aktif bir internet bağlantısı da gerekmiyor. Böylelikle internetinizin çekmediği yerler de dahil her ortamda kesintisiz oynamak mümkün.

Coin Rush oyununda sizi bekleyen çok fazla tuzak var, dönen kapılar arasından yıkılmadan geçmek, tehlikeli çivilerle savaşmak gizli geçitleri bulmak ve sona ulaşmak için dikkatli olmak zorundasınız. Yapmanız gereken sadece madeni parayı tek bir dokunuş ve kaydırma hareketini kullanarak sağa ya da sola yönlendirmek. Hızınızı artıracak platformlardan geçerken iki kere düşünmeli ve daha çok dikkatli olmalısınız.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir