Dawn of Zombies: Survival Game

2.237
Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2.237
Boyut
1.68 GB
Güncellendi
Nov 17, 2023
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
Royal Ark
Yayınlandığı tarih
Oct 29, 2019
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dawn of Zombies Survival; Royal Ark firması tarafından piyasaya sürülen bir hayatta kalma oyunu. Oyunu indirenlerin sayısı bir milyonun üzerine ulaşmış durumda. Görsel etkileyici animasyonları ve konusu ile hayatta kalma oyunu severler için mükemmel bir seçenek.

Dawn of Zombies, konu olarak, dünyada yaşanan toplu bir felaket ya da kıyamet olarak nitelendirilen ve tüm insanların sonunu getiren bir olay sonrası hayatta kalmayı başarmış bir grup insanı ele alıyor. Gerçek bir dünyada geçen çevrimiçi bir hayatta kalma simülasyonu olarak karşımıza çıkıyor.

Oyunda, gerçekleşen bu büyük felaketten sağ çıkmayı başarmış insanları; açlık, sapkınlar, bağnaz mutantlar, zombiler, hastalıklar ve radyasyon bekliyor. Tüm bu olumsuz koşullara rağmen hayatta kalmak için, elinizden gelen ne varsa yapmanız gerekebilir. Unutmayın ki bir diğer düşmanınız da sizinle aynı şekilde bu felaketten sağ çıkmayı başarmış diğer felaketzedeler.

Oyun içerisinde hayatta kalmak için yapmanız ve takip etmeniz gereken birçok sorunla baş etmek zorundasınız. Öncelikle zemin üzerinde ya da yer altında yapacağınız inşaatlarla kendinizi güvende tutabileceğiniz alanlar yaratmalısınız. Enerjinizi kaybetmemek için yemek yemeli ve gerektiği kadar oluşturduğunuz sığınaklarda dinlenmelisiniz. Radyasyon ve hastalıklara karşı da gerekli önlemleri almanızda fayda var. Bunları düzenli olarak takip etmezseniz bu sizin sonunuzu getirebilir.

Düzinelerce farklı karakter arasında kendi karakterinizi seçebilirsiniz. Görevler süresince kullanabileceğiniz bisikletten UAZ’ye kadar birçok araç da mevcut. Bilim adamları, askerler ve diğer meslek insanlarıyla ticaret yaparak ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Bu ilişkileri yükselterek, puanlarınızı artırabilir ve sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Yakın bir süre içinde gelecek güncelleme ile eklenecek çok oyunculu çevrim içi mod ve PVP modu ile eğlence artacak.

60 dan fazla silah çeşidi yapabileceğiniz parçalar var. Özel tezgâhınızı kullanarak, silah üretebilir ve bu silahları güçlendirebilirsiniz. Gerçekçi grafiklere sahip oyunda gece gündüz zaman değişimleri de mevcut.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir