Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2.0.2
Boyut
299.07 MB
Güncellendi
24 Nis 2023
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
Like It Games
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dear My Cat, kedi dünyasına katılmak ve yeni maceralara atılmak isteyen kişiler için geliştirildi. Kedilerin kendilerine ait olan bu dünyada ise oyuncular rol yapma imkânı buluyor. Kendine has müzikleri ve atmosferi ile kısa sürede oyuncuyu etkisi altına alan oyun özelleştirme olanakları da veriyor. Böylelikle oyun deneyimi daha üst seviyeye tanışabiliyor.

Dear My Cat Nasıl Oynanır?

Oyun genel olarak oluşturulan kedi karakteri etrafında gelişiyor. Oyuncular kedinin görevlerini yaparak diğer kedilerle sosyalleşiyor. Kendi dünyalarında gelişen hikaye ise ilerleyen seviyelerde daha da farklı bir boyuta taşınıyor. Kediler arasında gelişen iletişim ve sosyalleşme ile birlikte de farklı deneyimler elde ediliyor.

Oyuncular kedilere hediye vererek sosyalleşebiliyor. Bu sosyalleşme esnasında ise farklı görevler alarak bu görevleri yerine getiriyorlar. Huzurlu bir yaşam süren bu kedilerin kendi hikâyelerini dinlemek ve onlarla bu dünyayı güzelleştirmek için maceraya atılıyor. Trenle gelinen bu kedi dünyasına kısa sürede adapte olunuyor.

Dear My Cat Özellikleri Neler?

Oyun içerisinde kedilerin birbirinden farklı hikâyelerini dinleyerek ilerleme kaydediliyor. Bunun yanında oyuncuların bu kedi dünyasında kendilerine ait yapılar oluşturma olanağı da bulunuyor. Kedi dünyasına kurulan bu yapılarla birlikte yeni görevler ve sosyalleşme olanakları doğuyor. Dolayısıyla her yapı farklı bir kapıyı açıyor. Kediler için oluşturulan bu yapılar sayesinde farklı kedilerle tanışarak sosyal aktiviteler yapılabiliyor. Bu yapılarla birlikte de geliştirmeler yaparak farklı özelliklerin kilidi açılıyor.

Kedi tesisleri sayesinde koleksiyon yapmak da mümkün oluyor. Kedilere özel aksesuar ve hediyelerle çeşitli sosyal aktiviteler ortaya çıkabiliyor. Kedi dünyasındaki bütün bu olanaklardan faydalanmak için hemen oyunu indirin. Devamlı olarak gelen yeni özellikler ve olanaklar birlikte kedi dünyasında daha birçok yeni maceralara atılın. Kedilerle birlikte yeni hikâyeler oluşturun.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir