Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.52
Boyut
1.2 GB
Güncellendi
21 Eyl 2023
Gereksinimler
5.1
Geliştirici
mobirix
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Devil Hunter: Eternal War’a Hoş geldiniz!

Koca Goril’in kükreyişi, cennette ve tüm cihanda duyuluyordu, Dev Roc Efsanesini bitirmeye ant içtiğini haykırıyordu. Dev Roc ile Koca Goriller arasındaki savaş tam anlamıyla bir kabustu! Bu antik savaşın bitmesiyle iki hegemon, toplumun hafızasından zamanla silindi ve böylelikle Üç Krallık için yeni bir sayfa açılmış oldu. Bugün, dünyada iyiler ve kötüler birbirine karışmış durumda; ölümsüzler ve şeytanlar. Peki bugünün Üç Krallığı’nı gelecekte ne bekliyor?

Otomatik Oynatma: Günlük görevleri tamamla. Canavarlar ve BOSS’ları öldür. İyi bir strateji belirle ve bu karmaşık dünyada hayatta kalmayı başar.

Binek ve Evcil Hayvanlar: Birbirinden farklı binek ve evcil hayvanlar seni bekliyor. Bu sadık dostlar; Uçan Ejderler, Gergedanlar, Dev Akrepler, Dinazorlar ve yüksek teknoloji motorlar.

BOSS: Dünyanın farklı ülkelerinden oyuncularla buluş ve onlarla takım kurarak BOSS avına çık! Hangi tarafın yanında olacaksın; iyilik yapanların mı? yoksa kötülük yapanların mı?

Karşıt – Sunucu PVP: Lonca üyelerinle birlikte son derece akıllıca ve stratejik planlar yap. Loncana yakışır şekilde, onurunla savaş!

Mükemmel Ölümsüz Çift: Ruh eşini bul ve bu beraberlikle yol alacağın savaşlarda, hayatta kalma mücadeleni paylaş!

Zengin Oyun Deneyimi: Bilinmeyen Kader, Dürüst Sözler, Lonca Yarışmaları, Kunlun Dağı’nın Zirvesi… Birden çok özellik ve geliştirilmiş oyun deneyimi seni bekliyor! Ölümsüzlük yolunda, asla sıkılmayacağın bu maceraya hemen atıl!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir