Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2.1.0
Boyut
77.27 MB
Güncellendi
18 Eyl 2023
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
Blizzard Entertainment Inc.
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Efsane Diablo Immortal artık telefonlarınızda sizlerle beraber!

Yeni bir DIABLO tecrübesi! Gişe rekorları kıran Diablo efsanesinin bu yeni bölümü Diablo II’ nin sonu: Lord of Destruction ve Diablo III’ ün başlangıcı arasında geçiyor. Sanctuary işgali lider Skarn, Herald of Terror şimdi yeni bir şeytani ordu olarak bilinen bir iblis.  Skarn yozlaşmış Worldstone’un parçalarını toplayıp, bunları Diablo’yu diriltmek için kullanmayı planlıyor. Diablo Immortal; Blizzard Entertainment ve NetEase Games işbirliğiyle karşınızda.

Diablo Immortal’da  6 ikonik karakter; Barbarian, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer ve Wizard. Yeni güçleri ve yetenekleriyle karşınızda olacaklar. Diablo Immortal, düzenli güncellemeleriyle yepyeni hikayelerle, yeni karakter sınıflarıyla, yağma ve yeni zorluklarla bizi tanıştıracak.

Diablo Immortal’da heyecan dolu keşiflere hazır olun!

  • Gişe rekorları kıran Diablo efsanesinde siz de yer alın.
  • Yeni bir Diablo deneyimi.
  • 6 muhteşem karakter.
  • Güçlü yeni yetenekler.
  • Yeni bölgeler ve yeni zindanlar.
  • Çok oyunculu mobil oyun.
  • Henüz anlatılmamış bir Diablo destanı!

 Diablo Immortal‘da ‘intuitive controls’ ile tamamen doğal ve sezgisel tasarımla yön kontrolü sağlayabileceksiniz. Yön kontrolleri, kahramanları dünyanın dört bir yanında hareket ettirmenizi kolaylaştıracaktır. Diablo Immortal için özel olarak tasarlanmış bu özel takviyeler sayesinde sadece bir dokunuşla bu çılgın savaşın ortasında bile rahatça sohbet edebilecek ve yeni gruplar oluşturabileceksiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir