Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.3.1a
Boyut
2.46 GB
Güncellendi
Sep 29, 2023
Gereksinimler
9
Geliştirici
Gameloft SE
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Disney Speedstorm, Disney ve Pixar karakterlerinin yer aldığı bir yarış oyunudur. Oyun, 2023 yılında Android ve iOS platformlarında yayınlanmıştır.

Oyun, oyunculara Disney ve Pixar karakterlerinin kontrolünü veriyor. Oyuncular, çeşitli karakterlerle yarışarak, diğer oyuncuları geçip birinci olmaya çalışıyorlar. Oyuncular, karakterlerin özel güçlerini kullanarak yarışı kazanmaya çalışıyorlar.

Disney Speedstorm Oyun Özellikleri Nelerdir?

  • Disney ve Pixar karakterleri
  • Hızlı ve eğlenceli yarışlar
  • Karakterlerin özel güçleri
  • Çeşitli yarış modları
  • Çok oyunculu mod

Disney Speedstorm Oyun Mekaniği

Oyun, klasik bir yarış oyunudur. Oyuncular, bir pistte yarışarak, diğer oyuncuları geçip birinci olmaya çalışıyorlar. Oyuncular, gaz pedalını kullanarak hızlanıyorlar ve fren pedalını kullanarak yavaşlıyorlar. Oyuncular ayrıca, virajlarda drift yaparak hız kazanabiliyorlar.

Oyun, oyuncuların karakterlerin özel güçlerini kullanmasına izin veriyor. Örneğin, Elsa buz duvarları oluşturabiliyor, Mickey Mouse sihirli toplar fırlatabiliyor ve Buzz Lightyear lazer ateşleyebiliyor.

Oyun, çeşitli yarış modlarına sahip. Oyuncular, tek oyunculu modda bilgisayara karşı yarışabiliyorlar. Oyuncular ayrıca, çok oyunculu modda diğer oyuncularla yarışabiliyorlar.

Disney Speedstorm, hızlı ve eğlenceli bir yarış oyunudur. Oyun, Disney ve Pixar karakterlerini seven oyuncular için ilgi çekici bir seçenek olabilir. Oyunun grafikleri ve oynanışı oldukça başarılı.

Oyun, özellikle Disney ve Pixar karakterlerine ilgi duyan oyuncular için ilgi çekici bir seçenek olabilir. Oyun, aynı zamanda yarış oyunları seven oyuncular için de iyi bir alternatif olabilir.

Görüntüler

Geliştirici uygulamaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir