Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
3.6
Boyut
17.75 MB
Güncellendi
11 Eyl 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Mi AppStore
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

İnternet bağlantınızı anonimleştirerek ve kısıtlanmış web sitelerinin veya video ve ses yayın hizmetlerinin engelini kaldırarak gizliliğinizi el değmeden tutmak, bilgisayarınızda bir VPN kullanmak istemenizin en popüler iki nedenidir. Bununla birlikte, çoğu VPN hizmeti, kurulduktan sonra sistem genelinde bir etki sunan bağımsız uygulamalar biçiminde gelir. Bu gerçek ihtiyaçlarınıza tam olarak uymuyorsa ve daha çok yönlü bir şey istiyorsanız, doğrudan bilgisayarınızın web tarayıcısına bir VPN hizmeti kurmayı deneyebilirsiniz.

DotVPN, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera gibi en popüler web tarayıcılarından bazılarına yüklenebilen etkili bir eklentidir. Yapılandırma gerektirmez – sadece kurun, oturum açın ve ‘Bağlan’ anahtarı benzeri düğmeye basın. Eklenti, her bir web tarayıcısına özel, basit ve anlaşılır bir kurulum sürecinden geçer. Yüklendikten sonra, genellikle adres çubuğunun sağ tarafında, tarayıcınızın üst araç çubuğuyla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Çoğu VPN hizmetinde olduğu gibi, sunduklarından yararlanabilmek için yeni bir hesap oluşturmanız ve belirlenen kullanıcı adı ve parolayı kullanarak oturum açmanız gerekir. Daha önce bahsedilen web tarayıcılarından hangisini kullanıyor olursanız olun, giriş yaptıktan sonra eklentinin minimalist arayüzü ile karşılaşırsınız.

Minimalist ve acemi erişilebilir arayüz ile ana menüden VPN’i etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilir, servisi ne kadar süredir kullandığınızı görüntüleyebilir ve sunucuyu istediğiniz konuma göre değiştirebilirsiniz. Ayarlar bölümü size bant genişliği koruyucuyu, yerleşik reklam engelleyiciyi ve güvenlik duvarını etkinleştirme olanağını sunar. Ek olarak, izleme koruması gibi özelliklerden yararlanabilir veya uygulamayı sistem başlangıcında otomatik olarak başlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

Chrome, Firefox ve Opera için VPN eklentisi olan bu uygulama sonuç olarak, bir VPN hizmetinin sunduğu tüm avantajlardan en sevdiğiniz web tarayıcısının konforundan tam olarak yararlanmanızı sağlayan, kullanımı kolay ve göze çarpmayan bir eklentidir. Oldukça basit bir şekilde indirip kurarak internette güvenli bir şekilde gezinebilir ve kişisel bilgilerinizi koruyabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı ve basit olan DotVPN APK ile bütün gizliliğinizi kontrol altına alarak herhangi bir güvenlik zafiyetine maruz kalmadan internette özgürce dolaşabilecek, koyulmuş olan sınırları bu şekilde ortadan kaldırarak internetin tadını çıkartabileceksiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir