Fishing Season: River to Ocean

1.11.23
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.11.23
Boyut
110.6 MB
Güncellendi
30 Ağu 2023
Gereksinimler
5.1
Geliştirici
Nexelon inc.
Yayınlandığı tarih
20 May 2019
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Fishing Season: River to Ocean android platformlarında yer alan neredeyse en gerçekçi balık tutma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Nexelon inc.firması tarafından piyasaya sürülen Fishing Season: River to Ocean, Android 4.1 ya da daha üzeri sürümlerini kullanan, yeni nesil tüm mobil cihazlarla uyumlu bir şekilde çalışıyor. 7 Mayıs 2020 tarihinde son güncellenmesi yayınlanan Fishing Season: River to Ocean, şu ana kadar toplamda, bir milyonun üzerinde indirilme rakamına sahip. 

Fishing Season: River to Ocean, 3D balık tutma şansı bulacağınız keyifli bir oyun. Oyun için aktif internet bağlantısı gerekmediğinden, tüm dış ortamlarda, otobüs ve internetinizin çekmediği metrolarda keyifle oynayabilirsiniz.

Fishing Season: River to Ocean ile balık tutmayı kısa bir süre içerisinde öğrenebilirsiniz. Tutacağınız balık türüne göre uygun yem, iğne ve olta seçimi yapmanız gerekebilir. Büyük ve ağır balıkları tutabilmek için daha güçlü olta, misina ve daha büyük iğnelere ihtiyacınız olabilir.  Birkaç pratikten sonra kolaylıkla balık tutmaya başlayabilirsiniz.

Fishing Season: River to Ocean sayesinde dünya üzerinde bulunan tüm ünlü nehirlerde ve hatta pasifik okyanusunda bile balık tutmanın keyfini sürebilirsiniz. Tropik balıklardan tutun da; Piraruku, pirana, mako, levrek, köpek balığı, dev beyaz balina ve hatta küçük kambur balina gibi iki yüzden fazla balık türü bulunan Fishing Season: River to Ocean, farklı balık türlerini tanımanıza da yardımcı olur.

Tuttuğunuz balıkları içine koyarak keyifle izleyebileceğiniz, kendinize özel bir akvaryum da oluşturabilirsiniz. Bir akvaryum dolusu köpekbalığını keyifle izleyebilirsiniz.

Fishing Season: River to Ocean; her yaş grubunda insanın keyifle oynayacağı, gerçekçi grafikleri ve 3D görüntüsü ile sizi keyiflendirecek bir oyun.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir