Gameloop

900223150
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
900223150
Boyut
3.663 MB
Güncellendi
10 Ekim 2023
Gereksinimler
Windows 7 ve Üzeri
Geliştirici
Tencent Games
Bu uygulamayı bildir

Tanım

GameLoop Nedir?

GameLoop uygulaması Tencent Games’in resmi bir andoroid emülatörüdür. Günümüzde oldukça sık kullanılan mobil oyunların bilgisayara aktarılarak oynanmasına olanak sağlayan bu sistem oyunculara kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Uygulama sayesinde akıllı cihazlara yüklenilen oyunlar bilgisayara kolayca aktarılabilmektedir. Bu aşamada uygulamanın tercih edilmesinde ki en önemli faktör oyun performansının maksimum seviyede bilgisayara aktarılabilmesidir.

Bilgisayara aktarılan herhangi bir oyunda kasma problemi yaşanmamaktadır. Oyuncuların bildiği üzere bilgisayarda oyun oynamak oyun içerisinde ki avantajı arttırmaktadır. Küçük bir ekrandan oyun oynamak yerine klavye ve mouse aracılığıyla oyun sistemini değiştirmek oyunculara oyun zevkinin en iyi şekilde alınabilmesi olanağını sunmaktadır.

GameLoop Nasıl Kullanılır?

Uygulamanın indirilerek bilgisayara kurulması oldukça kolay bir işlemdir. Oyunların en iyi performans ile oynanabilmesi açısından kullanımı tavsiye edilen bir sisteme sahiptir. Var olan bir sistemin başka bir sisteme aktarılabilmesini mümkün kılan uygulama popüler olan mobil oyunların daha keyifli bir deneyim yaşanılarak oynanması için gereklidir.

  1. GameLoop programını yukarıdaki Buradan indir butonundan yükleyiniz.
  2. İndirilen GLP installeri çift tıklayarak çalıştırın.
  3. Bu işlemler sonrasında kurulum bilgisayara otomatik olarak yapılmaktadır. Bu aşamada kişinin yalnızca kurulum süresini beklemesi yeterlidir.
  4. Yükleme işlemi sonrasında sistemde çıkan ‘’Start’’ butonuna tıklanarak uygulama çalıştırılabilmektedir.
    Açılan sayfada kişi yüklemek istediği oyunu seçerek ‘’Yükle’’ butonuna tıklamalıdır.

Yükleme işlemi internetin hız seviyesine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yüklenen oyunun kurulması ardından oyun otomatik olarak açılmaktadır.

Emülatör Olarak Neden GameLoop Kullanılmalıyım?

Uygulamanın yoğun olarak tercih edilmesinde birçok unsur rol almaktadır. Uygulamanın kolay erişilebilir olması ve oyunların sistematik yapısına zarar vermemesi bu unsurların başında gelmektedir.

Oyun oynayan kişilerin çok iyi bildiği üzere küçük bir ekrana bağımlı kalmak zamanla zorlaşmakta ve buna bağlı performans düşüklüğüne yol açmaktadır.

GameLoop ise bu durumun ortadan kaldırılarak oyunların var olandan daha keyifli olmasına yardımcı olmaktadır. Oyun platformuna kolay erişim sağlaması ve oyun içerisinde ki fbs sorununun yaşanmaması günümüzde uygulamanın tercih edilmesinde önemli bir görev üstlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir