Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
61.0
Boyut
12.2 MB
Güncellendi
5 Ekim 2023
Gereksinimler
Android
Geliştirici
Genyoutube
Bu uygulamayı bildir

Tanım

İzlediğiniz ve beğendiğiniz bir youtube videosunu, basit ve hızlı bir şekilde telefonunuza yükleyebileceğiniz Genyoutube – Youtube Downloader, android platformlarında video severlerin indirmesini bekliyor.

YouTube’dan istediğiniz videoyu telefonunuza hızlı bir şekilde indirebilir, indirmeye başlamadan önce videoyu oynatarak veya ekran görüntülerine bakarak, indireceğiniz videonun ön izlemesini yapabilirsiniz. Videoların indirilmeden önce oynatılması, doğru videoyu indirdiğinizden emin olmanıza yardımcı olacaktır.

Film, dizi bölümlerini Genyoutube – Youtube Downloader üzerinden aratabilir ve istediğiniz bölümlerin istediğiniz parçalarını kolay bir şekilde indirebilirsiniz. Genyoutube – Youtube Downloader üzerinden gerçekleştireceğiniz aramalarda sonuçları; ilgi düzeyi, görüntülenme sayısı, başlık, oylama ve yayınlanma tarihi gibi birçok farklı seçenek içinden, istediğiniz kıstasa uygun olarak sıralayabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz videoyu; Genyoutube – Youtube Downloader üzerinden arattıktan sonra yapmanız gereken, indirme tercihlerinizi oluşturmak. İndirmek istediğiniz format, boyut, kesit gibi tercihlerinizi doğru bir şekilde seçtiğinizden emin olduğunuzda, videonun altında bulunan tuşa basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme hızınızın, internet bağlantı hızınıza bağlı olarak değişebileceğini unutmamalısınız.

Genyoutube – Youtube Downloader ile YouTube videolarını mp4,  m4a, 3gp, 3D gibi onlarca farklı formatda indirebilirsiniz. Genyoutube – Youtube Downloader ile indireceğiniz videoları; mobil, bilgisayar ve televizyon ortamında aynı kaliteyle seyredebilirsiniz. İndirmek isteğiniz videoda, bölgesel kısıtlamalar ya da yaş ile ilgili kısıtlamalar bulunsa bile Genyoutube – Youtube Downloader sayesinde indirme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube ile çok benzeyen basit arayüzü sayesinde, kullanımda zorlanmayacağınız hızlı ve basit çözümler sunan Genyoutube – Youtube Downloader ayrıca MP4 formatına sahip videolardaki müziği tek başına MP3 formatında indirip, kaydetmenize de olanak sağlar. Bu sayede müzik arşivinize eklemek istediğiniz, ancak hiçbir platformda bulamadığınız dizi ve film müziklerini indirip, kişisel müzik listenize başarıyla ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir