Golden Tee Golf: Online Games

4.28
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
4.28
Boyut
99.9 MB
Güncellendi
Oct 25, 2023
Gereksinimler
5.1
Geliştirici
Incredible Technologies Inc.
Yayınlandığı tarih
Oct 29, 2019
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

1989 yılında Incredible Technolohies tarafından piyasaya sürülen, 7 Temmuz 1996 yılında 145 oyun dolabıyla ilk gerçek dünya turnuvasını gerçekleştiren birçok oyuncunun ulusal şampiyonluklar kazandığı efsanevi golf simülatörü Golden Tee Golf artık mobil oyun dünyasında ve live özelliği ile mobil oyun dünyasında ki başarısını hala devam ettiriyor. Google Play Store’da yüksek puan ortalamasına sahip olan oyun kullanıcılara güzel deneyimler sunuyor.

Benzersiz oyun modları ve oyun içi yarışmalarla eğlenirken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yarışmalarda ki büyük ödülleri aldıkça tekrar tekrar oynamak isteyeceğiniz, oyun içinde karakterinizi özelleştirebildiğiniz, benzersiz ekipmanlar kazanıp kendi zevkinize göre özelleştirip size özel vuruşlar yapıp golf topunun havada süzülüşünü izleyebileceğiniz bir oyun Golden Tee Golf.

Günlük 9 ayrı oyun modu size bir dizi zorluklar getiriyor; topun gireceği delik ne kadar zor ise (uzaklık, eğim ve engeller vs.) alacağınız ödül de bir o kadar büyük oluyor. Her gün yaptığınız girişlerde farklı ve büyük ödüller kazanma şansı sizi bekliyor.

Zorlu ve büyük ödüllü yarışma oyununa hazırlanmanın en iyi yolu, challenge modu gibi görünüyor zira kendinizi golf topunu dar bir alandan geçirirken veya kızgın lavların üzerinde ter atarken bulabiliyorsunuz. Live modu sayesinde dünyanın her yerindeki oyunculara, golf oyununda ne kadar iyi olduğunuz gösterebilirsiniz. Oyun içindeki eşleştirme motoru sayesinde aldığınız skiller, level ve elinizdeki envanterinize göre dereceli maçlara girebiliyorsunuz.

Skill ve envanterinizi yükselterek daha zorlu mücadelelere katılabilir ve daha büyük ödüllere kavuşabilirsiniz. Farklı kulüplerde oyun oynayabilir, oyun içi satın alımla girilebilecek kulüplere girebilirsiniz. Satın alınabilir Premium envanter ve karakter kişileştirme ögeleriyle oyun içindeki diğer oyunculara karşı farklı duruşunuz gösterebilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir