Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
4.3.2
Boyut
460.87 MB
Güncellendi
27 Tem 2023
Gereksinimler
5.1
Geliştirici
Superplus Games
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tankları ve savaş oyunlarını sevenler için mükemmel bir birleşim olan Hills of Stell 2; dünyanın çeşitli yerlerinden 1 milyondan fazla kullanıcı tarafından oldukça sevilen bir oyun haline geldi. Müttefiklerle ekip oluşturabilir, dünyanın her yerinden insanlarla oyun oynayabilirsiniz. Tank ve savaş sevenler için kaçırılmayacak bir oyun ve deneyim.

Hills Of Steel 2 NEDİR?

Hills of stell 2; dünyanın çeşitli yerlerinden milyonlarca oyuncunun severek oynadığı bir çok oyunculu savaş oyunudur. Birbirinden farklı 6 etkinlikte oynayabilir ve çeşitli insanlarla ittifak kurarak oyunun ve savaşın galibi olabilirsiniz. Çoklu oyuncu özelliği ile de 2’li ya da 3’lü gruplar halinde oynayabilirsiniz. Oyunun en büyük eğlence sağlayan yanı ise gerçek zamanlı ve gerçek rakiplerle savaşılmasıdır.

Hills Of Steel 2 Özellikleri Nelerdir?

Rakiplerinizi yok etmek için diğer oyuncularla ittifak kurabilirsiniz. Bu sayede galip olabilir ve zirveye taşınabilirsiniz. 7 farklı oyun modu ( takım mücadelesi, sığınak bozgunu, yıldızı yakala, boss savaşı, ya iki katı ya da hiç, hâkimiyet ve cümbüş ) ile de çeşitli deneyimler kazarak oyununuzu daha da eğlenceli ve sürükleyici bir hale getirebilirsiniz. Bu modların her birinin çeşitli özellikleri ve kazançları olduğu için kazandığınızda yüksek kazançlar ve ödüller kazanma şansını da yakalayabilirsiniz.

Birbirinden farklı 11 tank ve muhteşem 3D grafikleri ile gerçekçi bir savaş deneyimi sunan Hills of Stells 2 oyun içinde de çeşitli etkinlikler ve ödüller dağıtmaya devam ediyor.  Her gün oyuna girerek ücretsiz ödüllerin sahibi olabilirsiniz. Savaşlarda galip gelerek ülkenizi skor tabelasında en üste çıkarabilirsiniz ve zirvenin sahibi olabilirsiniz.

Bağımlılık yapan bu savaş ve tank oyunu milyonlarca insanın birlikte oynayabileceği ve rekabetin üst düzeyde olduğu bir oyundur.  

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir