Hot Wheels Unlimited

2023.5.0
Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2023.5.0
Boyut
623.7 MB
Güncellendi
17 Kas 2023
Gereksinimler
5.1
Geliştirici
Budge Studios
Yayınlandığı tarih
29 Eyl 2020
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hot Wheels Unlimited hayranlarına özel olarak tasarlanan dünya sayesinde yarışlar artık daha keyifli hale gelecek. Son derece gerçekçi grafikleri ile birlikte oyuncularına güzel bir deneyim sunan Hot Wheels Unlimited farklı parkur ve yarış pistleri sayesinde oyunculara kapılarını açıyor. Birbirinden iyi araçlar ve pistler ile birlikte yarışa katılmak ise artık çok daha kolay.

Hot Wheels Unlimited Nasıl Oynanır?

Oyunda birçok araç seçeneği mevcuttur. İki kişilik pistlerde bu araçlarla birlikte yarışlar düzenleyerek birinci olmak gerekiyor. Diğer yarış oyunlarından farklı olarak oyuncular kendi pistlerini de oluşturabiliyor. Tamamen hayal gücüne kalmış bir şekilde yarış pistleri oluşturarak bu pistlerde yarış yapmak da mümkün oluyor. İstenilen uzunlukta ve büyüklükte yarış pistleri düzenledikten sonra bu pistlerde diğer oyuncularla yarışılabiliyor.

Oyun içerisinde araç seçeneği olarak da her türlü araç bulunuyor. Oyuncular istediği aracı alarak yarışa katılım sağlayabiliyor. Yarış başladığı andan itibaren sayaca dikkat ederek ilerlemek gerekiyor. En iyi skoru yapan ve birinci bitiren yarışmacı yarışı kazanıyor. Çeşitli farklı geliştirmeler sayesinde de araçlar güçlendirilerek yarışta avantaj sağlanıyor.

Hot Wheels Unlimited Özellikleri Nelerdir?

Oyunda araçların turbo özelliği bulunuyor. Her yarışçıda bulunan bu özellik sayesinde aracın hızlanması daha kolay hale geliyor. Bunun yanında meydan okuma özelliği sayesinde farklı araçların kilidini açarak yarışlar yapılabiliyor. Farklı bulmacaların çözülmesi ve araç kilitlerinin açılmasıyla birlikte oyun deneyimi daha da artıyor.

Hot Wheels Unlimited dünyasında bulunan bütün araçları deneme fırsatı sunuluyor. İsteyen kişiler iki kişilik yarışlar düzenleyerek arkadaşlarıyla yarışabiliyor. Yarıştan önce özel pist oluşturulması ve 2 kişilik modun açılması mümkün oluyor. Tur sayısı ve pist uzunluğu ise tamamen oyunculara kalıyor. Harika yarışlar için de en iyi olmak ve stratejik davranmak gerekiyor.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir