Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
10.8.1
Boyut
69.53 MB
Güncellendi
17 Kas 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Pango GmbH
Yayınlandığı tarih
13 Nis 2012
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hotspot Shield Nedir?

Hotspot Shield, akış ve güvenli erişim için en hızlı VPN’dir*! İster evde ister yolda olun, internete güvenli bir şekilde bağlanabilir, çevrimiçi güvenliğinizi koruyabilirsiniz. Üstelik kullanımı da son derece kolay. Tek bir tıkla IP’nizi gizleyebilir, trafiği şifreleyebilir ve hiçbir kısıtlama olmaksızın istediğiniz site ya da uygulamaya erişebilirsiniz. Hotspot Shield ile artık çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi koruyarak internette gezebilir, yayın yapabilir ve oyun oynayabilirsiniz.

Hotspot Shield erişimi engellenmiş olan internet sitelerine rahatlıkla giriş yapmamızı sağlayan özel bir VPN programıdır. Ortadoğu’daki Arap baharı olayları sonucunda o zamanki hükümetlerin yasaklarını aşmak için mühendisler tarafından geliştirilmiş bir servis sağlayıcısıdır. Programın asıl amacı kullanıcıları internet ortamında zararlı tehdit ve yazılımlara karşı koruma sağlamaktır. Bu özelliğini de 61 tane ülkede bulunan 2500’e yakın sunucusuyla yapmaktadır. Hotspot Shield vermiş olduğu proxy hizmeti sonucunda kullanıcıların baskı altında kalma riskini minimuma indirerek bizlere bir özgürlük kazandırmaktadır.

Hotspot Shield Özellikleri?

Servisin bizlere sunduğu en büyük özellik sağlamış olduğu güvenlik eklentileri sayesinde web üzerinden kolaylıkla ve güvenilir bir şekilde dosya indirme olanağı sağlamasıdır. Sadece bununla da kalmayan Hotspot Shield, bilgisayarımızdaki veya cep telefonlarımızdaki banka kartı şifrelerimize ve kişisel kimlik bilgilerimize karşı antivirüs görevini üstlenerek istenmeyen yazılımlara karşı bizleri korumaktadır. Proxy sağlayıcısı Wi-Fi bağlantısı üzerinden cihaz sahiplerine karşı gelebilecek saldırılara karşı maksimum düzeyde koruma sağlamaktadır ve tabi ki tüm yasaklı web sitelerine / sunucularına girebilme imkânı vermektedir.

Hotspot Shield Nasıl Kullanılır?

Hotspot Shield programını cihazlarımıza indirmesi çok kolaydır. Bundan dolayı kullanımı da bir o kadar basittir. Servisi kullanmak için hiçbir ayar yapmamıza gerek yoktur tek yapmamız gereken VPN’i yüklemektir. Yazılımın arayüzünü kullanırken herhangibi bir kullanıcı adı ya da şifreye ihtiyaç duymuyor kendisi otomatik olarak sizlere anonim bir kimlik veriyor. Fakat isteyen kullanıcılar dilerlerse kendilerine özgü mail veya kullanıcı adlarıyla giriş yapabilirler. Programı aktif etmek için ara yüzde bulunan “bağlan” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra yasaklar ve kısıtlamalar olmadan internetin sonsuz halinden dilediğinizce faydalanabilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir