IPVanish App VPN & Secure IP

Varies with device
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
Varies with device
Boyut
58.54 MB
Güncellendi
11 Eki 2023
Gereksinimler
5.1
Geliştirici
IPVanish VPN
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

IPVanish VPN’i anlayabilme için öncelikle VPN’in ne olduğunu anlamamız gerekli. VPN; sanal özel ağ anlamına gelen, uzaktan başka ağlara bağlanmayı sağlayan bir araçtır. Sanal olarak bir ağa bağlanarak, o ağ üzerinden bilgi alışverişinde bulunmaya yarar. Gizli moda geçmek özel bir internet tarayıcısından daha fazlasını gerektirir.

IPVanish VPN çevrimiçi etkinliğinizin izlenememesi için gerçek IP adresinizi ortadan kaldırır. Katı sıfır kayıt politikası, kimliğinizi gizli tutar. Gizliliğinizi korumak için, uygulamalarımızdaki etkinliklerinizi asla kaydetmez veya otomatik teşhis almaz. Çevrimiçi sansür, tüm dünyada üniversiteler, işverenler ve hükümetler tarafından uygulanmaktadır.

IPVanish VPN APK, bölgesel kısıtlamalarınızdan kurtulmanıza ve mümkün olan en saf interneti kullanmanıza olanak tanır. Dünyanın en üst düzey VPN hizmet sağlayıcısı olarak, tüm ağı kişisel olarak yönetir. IPVanish, 1.400’den fazla anonim sunucuya erişim sağlayarak dünyanın her köşesine hızlı, sınırsız internet erişimi sağlar.

Ücretsiz Wi-Fi kullandığınızda, bedelini kişisel bilgilerinizle ödersiniz. IPVanish VPN ile verilerinizi şifreleyerek kilit altında tutun ve ağ korsanlarını, İSS’leri ve reklamverenleri bağlantınızdan uzak tutun. Uygulama geliştirme ve müşteri desteği dahil hizmetin her yönü IPVanish VPN tarafından dahili olarak yönetilir. Aracıyı kaldırarak, IPVanish, bilgilerinizin korunmasını sağlamak için en iyi donanıma sahiptir.

VPN yazılımı ve VPN uygulamaları ile akılda tutarlı tasarım ve basitlik ile sağlam bir gizlilik aracı paketi sunar. Rahatınız için güvenliğinizden ödün vermemeniz için tüm ağır işleri sizin yerinize yaparak güvenliğinizden sorumlu olur. En Üst Düzey VPN hizmet sağlayıcısı olarak, sektördeki en yüksek bağlantı hızlarını sağlayan IPVanish VPN bağlantınızı da asla kısmaz, böylece internet hızınızı daha önce hiç olmadığı kadar artırabilirsiniz.

Bütün bu harika özellikleri bünyesinde barındıran IPVanish VPN ile her zaman güvende kalacaksınız, açık ağlarda bile güvenle dolaşarak herhangi bir bilginizin çalınma ihtimalini ortadan kaldırmış olacaksınız. Kolayca tek tık ile indirebileceğiniz IPVanish VPN’nin bütün özelliklerine tek bir paket içerisinde sahip olacaksınız ve güvenli internetin tadını çıkartmaya başlayacaksınız. Yüksek hız imkanları ile güvenli bir dolaşım imkanı ile internette güven içerisinde gönül rahatlığı ile dolaşabileceksiniz.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir