Kaspersky Security & VPN

11.105.4.10750
Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
11.105.4.10750
Boyut
168.86 MB
Güncellendi
14 Kas 2023
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
Kaspersky ME
Yayınlandığı tarih
11 Ara 2011
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kaspersk Mobile mobil cihazınızı ve bilgisayarınızı sürüklemeden kötü amaçlı yazılımlardan uzak tutmak için harika bir virüsten koruma çözümüdür.

  • Mükemmel koruma
  • Güvenli Gezinti
  • Kablosuz izleme
  • VPN

Kaspersky Internet Security tehditleri cihazınıza indirmeden önce durdurur. Tehlikeli bir web sitesine rastlarsanız veya birine yönlendiren bir bağlantıya dokunursanız, Kaspersky orada gizlenenler hakkında bazı ayrıntılarla birlikte bir uyarı mesajı görüntüler.

Kaspersky Internet Security for Windows, tehditleri cihazınıza bulaşmadan önce ne kadar iyi durdurduğundan dolayı güvenlik için en iyi seçimlerimden biridir. Kullanımı kolaydır ve uygulama kilidi, arama ve metin engelleme, güvenli tarama ve VPN gibi koruma araçlarını içerir.

Kaspersky, fidye yazılımı ve bankacılık dahil olmak üzere kötü amaçlı yazılımların mobil cihazınıza ve bilgisayarınıza bulaşmasını önler. Çevrimiçi hareketlerinizi gizlemek için bir VPN içerir, uygulamaların kritik bilgilere erişmesini engeller ve hem çağrıları hem de metinleri engeller.

Kaspersky Mobile telefonunuzu ve bilgisayarınızı virüslerden, hırsızlıklardan ve istenmeyen aramalardan korumak için tasarlanmıştır. Antivirüs arasında dev olan Kaspersky’nin soyağacıyla kalitesi garanti edilen ücretsiz bir güvenlik paketidir. Korunmak için tek yapmanız gereken uygulamayı indirmek ve kaydolmaktır.

Daha fazla fiziksel tehdit için Kaspersky Mobile hırsızlığa karşı koruma işlevi de sunar. Bir güvenlik kodu numarası ayarlayarak, telefonunuz ve bilgisayarınız kilitlenebilir, silinebilir ve herhangi bir bilgisayardan uzaktan bulunabilir. Ayrıca, telefonunuzun çalındığından emin değilseniz ve yeni yerleştirdiğinizden şüpheleniyorsanız, Kaspersky’nin telefonunuz sessizken bile çalacak alarm modunu etkinleştirebilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir