Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
Son Sürüm
Boyut
281.04 MB
Güncellendi
15 Kas 2023
Gereksinimler
Android
Geliştirici
LINE (LY Corporation)
Yayınlandığı tarih
23 Haz 2011
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Line, çıkartmalar, sosyal oyunlar, görüntülü arama ve servise bağlanan bir dizi eşlik eden uygulama sunmak için WhatsApp gibi temel hizmetlerin ötesine geçen ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Line, kullanıcıları arkadaşlarına ve sevdiklerine yakınlaştıran, dünyanın en hızlı büyüyen mobil mesajlaşma uygulamasıdır. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ücretsiz mesajların, sesli aramaların ve video görüşmelerinin keyfini çıkarın. Line, Android cihazlar dahil olmak üzere akıllı telefonlarda ve ayrıca PC’lerde ve kullanılabilir.

Arkadaşınıza mesaj göndermek istediğiniz konu ne olursa olsun, piyasadaki başka hiçbir şey gibi duygularınızı en iyi ifade eden etiketi bulacaksınız. Line Sticker Shop ve Line Store on binlerce çıkartma sunar ve Line kullanıcısı olarak Line Creators Market’e katılabilir, kreasyonlarınızı dünyadaki Line arkadaşlarına gösterebilirsiniz.

Line, bazıları Line karakterlerinin oynadığı çeşitli türlerde oyunlar sunar. Tüm Line arkadaşlarınızı davet edin ve bir patlama yaşayın!

Line ailesi uygulamaları, bir web komik uygulaması, bir güvenlik uygulaması ve günlük hayatınızı daha eğlenceli hale getirecek çok daha fazlasını içerir! Telefonunuzu istediğiniz gibi dekore etmek için Line Deco’yu ve en iyi resimleri çekmek için Line kamerayı kullanın.

Masaüstü veya mobil cihazlarda, Line’ın indirilmesi ve kullanılması kolaydır. Line’ın birkaç farklı sürümü vardır, ancak genel olarak kullanıcılar üst yetenek için Line’ın ana sürümünü indirir.

Line ile kaydolduğunuzda, mesajlaşma, sesli aramalar, video görüşmeleri ve sosyal ağ özelliklerinizin dahil olduğu ücretsiz bir hesap verilir. Size bir ekran adı oluşturma, kişisel bir avatarı özelleştirme ve mesajlarınıza ve güncellemelerinize kişilik eklemek için favori çıkartma kitaplıklarınızı seçme fırsatı verilir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir