Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.6.976
Boyut
119.46 MB
Güncellendi
Nov 17, 2023
Gereksinimler
4.4
Geliştirici
Phantix Games
Yayınlandığı tarih
Mar 30, 2017
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mafia City, isimli strateji oyunu, oyuncuların zeka ve zaman yönetimi gerektiren muhteşem bir oyundur. Oyunda, Tanrı Baba olmak için rekabet ederken bankalardan para çalma, diğer oyuncularla ittifaklar kurma ve birlikte savaşarak Şehir ve Mafya Dünyası’nı ele geçirme fırsatı sunar. Günlük olarak sizi teşvik eden sevimli kızlar ve sadakatle destekleyen kahraman ekip üyeleriyle buluşma şansı da sunar.

Oyun, gerçek zamanlı etkileşimli bir bölge savaşı sunar ve yıl boyunca günlük çatışmalarla dolu bir deneyim sağlar. Hem düşmanları hem de arkadaşları etkilemek için lüks arabalar toplamanız mümkündür! En son soygununuzu engellemeye çalışan polis arabalarını devirerek sokaklarda yarışabilirsiniz!

Mafia City Oyun Özellikleri

 • Harika grafiklere sahip olan HD bir ekran, kendi Mafya Bölgenizi yönetmenizi sağlar ve bu sanal gerçekliği kaçırmak istemeyeceksinizdir!
 • Diğer oyuncularla ittifaklar kurmanızı ve sürekli olarak kendinizi geliştirmenizi gerektiren Gerçek Zamanlı Strateji oyunu!
  En güçlü ekip üyelerini elde etmek için iyi yönetmeniz gereken muhteşem Teknoloji Ağaçları. Silahlar, zırhlı araçlar, motosikletçiler, bıçaklar ve elleriyle dövüşmeye istekli erkekler var!
 • Haftalık olarak güncellenen farklı düşmanlar ve özel binalarla dolu geniş haritalar. Baba olmak için her gün keşfetmeniz gerekecek!
 • Her kültürü kutlayan ve oyuncuları sürekli olarak düşünmeye zorlayan haftalık etkinlikler!
 • Korkulan En Önde Gelen’inizi özelleştirin ki o veya o en korkulan patron haline gelsin!

Mafia City Ekip Üyeleri

 • Kaslı Adamlar: Diğer adamlarınızı koruyabilen ve düşmanlarınızı yiyebilen insan silahları!
 • Ateşleyiciler: Her türlü uzun menzilli silahı kullanabilen cesur nişancılar!
 • Motorsikletler: Hızla ve acımasız soygunlarla şehir sokaklarını ateşe verirken bu ekip üyelerinin geçtiği sokaklar alevler içinde kalır!
 • Modifiye Edilmiş Araçlar: Arka sokakları korkutmak ve çalıntı malları taşımak için değiştirilmiş araçlar!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir