Marvel Şampiyonlar Turnuvası

41.2.0
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
41.2.0
Boyut
1.52 GB
Güncellendi
29 Eyl 2023
Gereksinimler
8.0
Geliştirici
Kabam Games Inc.
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Batman, Süpermen ve Kaptan Amerika: İç  Savaş’ı unutun. Marvel Contest of Champions sayesinde doğrudan Android cihazınızdan kendi iç savaşınızı yaratabilirsiniz. Karakterinizi seçin ve uzun kombinasyonları ezberlemenizi gerektirmeyen kontrolleri kullanarak tanınmış Marvel kahramanlarına ve kötü adamlarına karşı savaşın.

Çekirdek mekanik gerçekten basit olsa da, geliştirici daha fazlasını sağlamak için çok miktarda içerik eklemiş. Güzel grafikler, harika bir karakter listesi ve ödeme duvarları ile birleştirilmemiş olan Marvel Contest of Champions, büyük bir takip ve geniş bir topluluğa sahip Play Store’daki en iyi oyunlardan biridir. Her şeyden önce, uygulama 600 MB’den ağırdır, bu yüzden kesinlikle bir WiFi bağlantısında indirmek isteyeceksiniz.

Sınırsız veriye sahip değilseniz, paranızın karşılığını almak isteyebilirsiniz. Bu oyun inanılmaz olmakla beraber, konsol benzeri miktarda modlarında yapılacak birçok şey sunuyor. Başlamak için en belirgin yer hikaye görevleridir. Burada elçilerin işleri ve bölümlerine ayrılmış birkaç farklı senaryodan geçeceksiniz.

Bölümlerin her biri kendi ödülleri olan seyahat edebileceğiniz farklı yollar sunuyor. Yoldaki her adım enerji tüketecek ve enerjiniz tükendiğinde maceralarınıza devam edemeyeceksiniz. Bununla birlikte, enerji belirli bir süre sonra otomatik olarak yenilenir, ancak bu sistem sizi uzun bir seans yerine daha kısa periyotlarla oynamaya teşvik eder.

Ayrıca oyundaki her kahraman bir sınıfa aittir. Toplam altı sınıf vardır ve ana işlevleri oyunun Sınıf Bonusu olarak adlandırdığı bir şeyi belirlemektir. Altı sınıf:

  • Kozmik (Teknolojiye karşı güçlü, Mistik’e karşı zayıf)
  • Mutant (Beceriye karşı güçlü, Teknolojiye karşı zayıf)
  • Mistik (Kozmik’e karşı güçlü, Bilime karşı zayıf)
  • Bilim (Mistik’e karşı güçlü, Beceriye karşı zayıf)
  • Beceri (Bilime karşı güçlü, Mutant’a karşı zayıf)
  • Teknoloji (Mutant’a karşı güçlü, Kozmik’e karşı zayıf)

Marvel evreninden hoşlanıyorsanız ve en sevdiğiniz karakterleri duking ederken görmek istiyorsanız, bu oyuna bir göz atmalısınız. Yükleme ekranlarındaki pil tüketimini ve küçük performans sorunlarını aşabiliyorsanız, Play Store’da karşılaştığınız en eksiksiz, muhteşem ve eğlenceli oyunlardan birini bulacaksınız.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir