Motionleap by Lightricks

1.3.16
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.3.16
Boyut
123.84 MB
Güncellendi
Aug 31, 2023
Gereksinimler
7.1
Geliştirici
Lightricks Ltd.
Yayınlandığı tarih
Jun 18, 2019
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Enlight Pixaloop uygulaması Lightricks Ltd. tarafından sunulan ve android marketlerden indirebileceğiniz eşsiz bir fotoğraf efekt ve hareketlendirme programı. Şu ana kadar 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen Enlight Pixaloop 68M büyüklüğünde ve Android 7.1 sürümü ve sonrası tüm sürümlerinde düzgün bir şekilde çalışıyor. Uygulama ücretsiz ancak isterseniz uygulama içi satın alım seçenekleri de sunuyor.

Enlight Pixaloop ile fotoğraflarınızı hareketlendirmeniz ve birbirinden farklı ve güzel animasyonları fotoğrafınıza eklemeniz mümkün. Enlight Pixaloop sunduğu çeşitli animasyon araçlarıyla birkaç dokunuşla fotoğrafınıza istediğiniz animasyonları eklemenize olanak sağlıyor. Uygulama ara yüzü oldukça basit tasarlanmış ve keşfetmesi, öğrenmesi son derece kolay.

Enlight Pixaloop ile fotoğraflarınıza hareket kazandırmak için öncelikle yapmanız gereken, galerinizden animasyon eklemek istediğiniz fotoğrafı seçip uygulama içinden bu fotoğrafı açmak. Sonrasında, hazır bulunan yüzlerce efekt ve animasyon arasından istediğinizi seçerek fotoğrafınıza kolayca uygulayabilirsiniz.

Kullanacağınız efektin yönünü oklarla işaretleyebilir ve efektin bu yönde çalışmasını kolayca sağlayabilirsiniz. Durgun gökyüzü ve denizi oklarla işaretledikten sonra dağılma efekti kullanarak istediğiniz yönde akıyor hissi almasını sağlayabilirsiniz. Durgun kalmasını istediğiniz bölümleri maskeleyerek bu bölümlerin hareket efektinden etkilenmemesini sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı tonlarda gökyüzü efektleri arasından fotoğrafınıza uygun olanı seçip ekleyerek harika gün batımı gökyüzünü fotoğrafınıza taşıyabilirsiniz.

Enlight Pixaloop ile düzenlediğiniz birbirinden eğlenceli fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda kolaylıkla paylaşıp beğeni kazanabilirsiniz. Hareketli fotoğraflarınızı sosyal medya hesaplarının hikaye bölümlerine de ekleyebilirsiniz.

Fotoğrafta hareketli öğreleri istediğiniz gibi canlandırabilirsiniz. Saçlar uçuşabilir, kıyafetler sallanabilir, deniz dalgalanabilir ve gökyüzünde bulutlar hareket edebilir. Yapmanız gereken sadece uygun bir fotoğraf seçip, hareket veya efekt eklemek istediğiniz kısımları işaretleyip hareketinize yön eklemek. Enlight Pixaloop uygulaması ile tek sınırınız sadece hayal gücünüz.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir