Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon

Varies with device
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
Varies with device
Güncellendi
8 May 2020
Gereksinimler
Varies with device
Geliştirici
LilithGames
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mr. Pumpkin 2: Walls of Kowloon oyunu sizi yıllar öncesine götürecek; kendinizi gizemli ve unutulmuş hikayelerin içerisinde bulacaksınız. Gizem dolu bu oyun bir zamanlar dünyanın en kalabalık yeri olan Hong Kong’daki Kowloon Walled City’de geçiyor. Oyunun muhteşem çizimleriyle, bu şehirdeki birbirine bağlı duvarlardan oluşan binaların içinde adeta gerçek bir maceraya adım atacaksınız.

Karanlığın şehrini keşfetmeye hazır mısınız?

Gizli hikayelerin olduğu, keşfetmeye hazır yüzlerce oda sizleri bekliyor. Ama önce ipuçlarını toplayıp şifreleri çözmeniz gerekiyor. Birbirinden değişik karakterlerle konuşarak artık gizemleri çözmeye başlayabilirsiniz.

Sizi yıllar öncesine; 1993 yılının sonlarına Hong Kong’a götürüyor Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon. Bugün, şehir hala eski sakinlerinin anılarında ve Walls of Kowloon maceracılarının hayal dünyasında esrarları çözme hayaliyle yaşıyor.

Sizi yıllar öncesinin en kalabalık ve sırlarla dolu şehrine götürecek Mr. Pumpkin 2: Walls of Kowloon oyununda gizem, macera, sırlar, şifreli kapılar, ejderhalar ve birbirinden zengin karakterler var.

  • Karşına çıkan ipuçlarını topla.
  • Birbirinden değişik oyun ve bulmacaları çöz.
  • Elde ettiğin başarılarla ihtiyacın olan aletleri topla.
  • Topladığın malzemelerle parçaları birleştir.
  • Bozuk eşyaları tamir et ve yeniden çalıştır.
  • Birbirinden ilginç karakterlerle konuş.
  • Gizli yerlere gir ve açtığın her kapıda farklı maceralar yaşa.

Mr Pumpkin 2: Walls of Kowloon ile karşına çıkacak birbirinden eğlenceli oyunları keyifle oyna, bulmacaları çöz ve oyunda kullanabileceğin ekstra hediyeleri kazanarak gizemli hikayelerin esrarını çöz.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir