Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
5.1.8
Boyut
149.06 MB
Güncellendi
1 Ağu 2023
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
Big Wolf Games - Official
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

NARCOS: IDLE CARTEL ile Netflix dizisindeki karakterini seç ve bu maceraya katıl. Dikkat edin! Kendinizi bir anda efsanevi kaçakçı El Patron ile ortaklık kurmuş olarak bulabilirsiniz. Hangi tarafta olacaksınız? Ellerinizi temiz mi tutacaksınız yoksa bu tehlikeli ve baştan çıkarıcı dünyada hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapacak mısınız?

Yükleyin, tarafınızı seçin ve El Patron’un tehlikeli ve baştan çıkarıcı dünyasında gezintiye çıkın!

Bu macera ve tehlikelerle dolu oyunda İmparatorluğunuzu kurun! Laboratuvarınızı genişletin, iş gücünüzü geliştirin. Oynamadığınız zamanlarda bile üretime devam ederek bu uluslararası kartel işinde başarılara imza atarak karlılığınızı arttırın ve rakiplerinizin önüne geçin.

Netflix dizisi Narcos’un dünyasındaki heyecana ortak olun!

Narcos dizisinden esinlenilmiş Narcos: Idle Cartel’i yükleyin ve El Patron ve Cali Cartel’e ortak olun; operasyonlarınızı geliştirin, karakter kartlarını toplayın. Özel karakterlerden oluşan listeye sahip olun ve yükselişe geçin. Üretim hattını geliştirerek yüksek karlar elde edin ve kalıcı güncellemeler kazanma şansı yakalayın. Adeta dizideki yeni bölümlere geçişin heyecanını yaşar gibi yeni karakterlerle tanışın ve hedefleri tamamlayın.

Narcos: Idle Cartel’deki heyecanınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve Maceraya ortak olun. Rekabetinizi arkadaşlarınız ve diğer kartellerle gerçekleştirin. Narcos: Idle Cartel ile macera ve tehlike dolu bu dizinin bir parçası olun. Zamanla yarışacağınız, birbirinden heyecanlı etkinliklerle ödülleri kazanarak liderlik sıralamasında en üst sıralarda yerinizi alın. Arkadaşlarınıza ve diğer kartellere meydan okuyun!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir