NEW STATE Mobile

0.9.53.516
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
0.9.53.516
Boyut
1.59 GB
Güncellendi
24 Eyl 2023
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
KRAFTON Inc.
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PUBG New State, fütüristik bir arka plana sahip ve 2051 yılında geçiyor. Başlık, 8 * 8 km’lik bir alanı kaplayan Troi adlı yepyeni bir battle royale haritasına sahip. Oyuncular haritaya düşecek ve ayakta kalan son kişi olmak için düşmanları yenecek.

PUBG New State’in PUBG Mobile’dan farkı nedir?

Oyuncular genellikle PUBG New State’in PUBG Mobile’ın devamı olduğunu düşünüyor. Her ikisi de battle royale başlıklarıdır, ancak aralarında birkaç fark vardır. PUBG New State, PUBG Mobile’ın aksine gelecekte geçen bir battle royale oyunudur. Oyuncular 2051’e kadar ilerleyerek düşmanlarla ultra modern silahlarla savaşacaklar.

Oyuncular, PUBG New State’te dronları, muharebe rulolarını ve daha fazlasını kullanabilecekler. Fragman ayrıca oyuncuların oyunda kendilerini savunmak için kullanabilecekleri balistik kalkanları da gösteriyor. PUBG Mobile bu özelliklere sahip değildir. Oyuncular, PUBG New State’te kendi silahlarını yapabilirler. Bu yeni silah özelleştirme özelliği, oyuncuların özelleştirme kitleri edinebileceğini ve silahlarını farklı şekillerde dönüştürebileceğini belirten bir basın bülteninde ortaya çıktı. Ancak PUBG Mobile oyuncularının silahlarını özelleştirme seçeneği yoktur.

PUBG New Slate APK, PUBG: Mobile gibi oynanıyor. Siz ve diğer 99 oyuncu Troi adasına bırakılacak ve bir oyuncu veya takım ayakta kalana kadar onu dışarı atacaksınız. Emrinizde savaş kalkanları ve dronlar gibi fütüristik silahlar olacak. Diğer oyuncuların yanı sıra, giderek küçülen Mavi Bölge tehdidi de var. Bununla birlikte, battle royale oynanışı yeni bir şey olmasa da, New Slate, PUBG serisinin formülünü sarsacak yeni şeyler sunuyor. Birincisi, oyun içi silah özelleştirme seçenekleriyle birlikte geliyor. Bununla, silahınızı bir maç içinde Apex Legend’in eklenti sistemine benzer bir şekilde değiştirebilirsiniz. Diğer ücretsiz oynanabilen mobil oyunların aksine, oyun aynı zamanda yalnızca kozmetik mikro işlem de sunuyor.

Maçları kazanmak için para ödemenize gerek yok. New Slate ayrıca mobil oyun standardını aşan ultra gerçekçi grafiklere sahiptir. Devasa 8×8 KM açık dünyayı keşfedebilir ve gerçekçi silahların keyfini çıkarabilirsiniz.

PUBG New State’i kolay bir şekilde hemen indirerek oynamaya başlayabilir, savaşın en hırçın anlarında kendinizi oyuna kaptırabilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir