Nitro Nation: Car Racing Game

7.9.2
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
7.9.2
Boyut
1.87 GB
Güncellendi
2 Ağu 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Creative Mobile Games
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Nitro Nation yeni özelleştirilebilir arabalar, şaşırtıcı yarış fiziği ve yarışçılara unutulmaz bir deneyim sunar. Mobil cihazınızda garanti eden sınırsız derinlemesine oyunla dolu bir 3D dünyası ile drag ve drift yarışlarını bir sonraki seviyeye taşıyarak karşınızda!

Nitro Nation dünyası, gerçek fiziğe ve çok sayıda özelleştirme imkanına sahip çok çeşitli otantik, lisanslı otomobiller sunmaktadır. Bu tam yüklü yükseltme sistemi, oyuncuların çeşitli arabalara, mesafelere ve koşullara en uygun iyileştirme kombinasyonunu seçmelerini sağlar.

Arabanızın güzelliğinin inanılmaz kişiselleştirmeyle parlamasına izin verin: Pazar sonrası jantlar, renklendirme, gövde modifikasyonları ve aracınızın her parçası için herhangi bir renk seçin, benzersiz kaplamalar ekleyin ve aracınızın herhangi bir bölümüne çıkartma eklemek için esnek sistemimizi kullanın.

Oyun, CSR Racing’in vites değiştiren modelini takip ediyor. Başka bir deyişle, bir kadran yeşil alanına geçtiğinde direksiyon değil, düz bir çizgi üzerinde ilerliyorsunuz.

Devirlerinizi başlangıçta yeşil olarak tutmanız gerekir ve aracınızı biraz yükselttiğinizde, sprint başına bir kez kullanabileceğiniz bir azot oksit takviyesi alırsınız.

Yarışları kazanmak için para kazanırsınız ve hızlı arabanızı daha hızlı bir arabaya dönüştürmek için harcarsınız.

Oyun kaygan ve parlak görünüyor ve satın alabileceğiniz tüm arabalar resmi olarak lisanslanmıştır.

Oysa burada hiçbir enerji sistemi yok, bu yüzden büyük liglerde rekabet etmek için ihtiyacınız olan parayı kazanmak için zorluklardan ve yarışlardan geçebilirsiniz.

Nitro Nation Özellikleri:

  • Bugatti, McLaren, Porsche, Mitsubishi, Nissan, Ford, Dodge ve diğer birinci sınıf markalardan 150’den fazla lisanslı araba modeli ile yarışın!
  • Sürükleme yarışları için yapılmış beş detaylı yerel bölgede dolaşın!
  • Arabanızı farklı renkler, görsel efektler ve yüz çıkartmaları ile özelleştirin!
  • Bir milyon ödülü kazanın ve daha da fazla kazanmak için arabanızı yükseltin!
  • Bir takım başlatın, mürettebatınızla turnuvalar kazanın, skor sıralamasında yükselin!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir