Paribu | Bitcoin – Kripto Para

4.0.11
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
4.0.11
Boyut
81.45 MB
Güncellendi
29 Eyl 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
PARİBU
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Paribu bir Türk kripto para borsasıdır. Farklı borsaların farklı ticaret görüşleri vardır. Ve “bu genel bakış en iyisidir” görüşü yoktur. Size en uygun ticaret görünümüne kendiniz karar vermelisiniz. Normalde görünümlerin ortak noktası, hepsinin sipariş defterini veya en azından sipariş defterinin bir bölümünü, seçilen kripto para biriminin fiyat çizelgesini ve sipariş geçmişini göstermesidir. Normalde satın alma ve satma kutuları da vardır.

Bir kripto para borsası tercih etmeden önce, ticari görüntüye  göz atmaya çalışarak sizin için doğru tercihin ne olduğunu anlayabilirsiniz. Her ticaret iki taraf arasında gerçekleşir: Yapıcılar, emirleri bir piyasadaki likiditeyi sağladığı için böyle adlandırılır. Alıcılar, üreticilerin siparişlerini kendilerininkilerle eşleştirerek bu likiditeyi ortadan kaldıranlardır.

Paribu, Türkiye’deki en popüler Bitcoin borsalarından biridir. Şirket, giriş seviyesi bir hizmet haline getiren Türk Lirası (TRY) cinsinden depozitoları kabul ediyor. Paribu, müşterilerinin dijital cüzdanlarını güvenli ortamlarda ve çevrimdışı cüzdanlarda depoluyor. Müşteriler ayrıca işten sonra banka kuponlarını çekebilir ve alım satım işlemlerine devam edebilirler.

Paribu size hızlı alış ve satış seçenekleri sunar, böylece en iyi fiyatları beklemeden işinize devam edebilirsiniz. Web tabanlı tarayıcıyı tercih eden kullanıcılar için, ticari faaliyetlerini web tarayıcısı kullanarak gerçekleştirebilir veya android veya uygulama mağazası iOS cihazı için oyun mağazasından mobil uygulama indirebilirler. Yararlı olmasının yanı sıra, en büyük borsalardan birine kayıt olurken, diğer büyük kripto para borsalarına kıyasla kayıt olmak çok basittir, diğer borsalar kimlik fotoğrafınızı sorarken, Paribu’da böyle bir şey yoktur, kolayca kayıt olabilirsiniz.

Kolay kullanımı ve göze hitap eden tasarımı ile Paribu, Android cihazlarınıza kolayca indirerek kripto para alıp satabileceğiniz en güvenilir kripto para borsalarından biridir. Türk yapımı olması ve güvenliğe kesinlikle önem vermesi sayesinde birçok kripto para alıcısının gözdesi haline gelmiştir.

Bilgilerinizi ve hesaplarınızı en son güvenlik protokolleri ile koruyarak herhangi bir sıkıntının önüne geçmek için uğraşıyorlar. Gittikçe büyüyen kripto para sektöründe siz de kripto para sahibi olarak alım ve satım işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız Paribu’yu Android cihazınıza kolay bir şekilde indirerek anında alım satım yapmaya başlayabilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir