Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
4.1.9
Boyut
33.85 MB
Güncellendi
24 Ağu 2022
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
PrivateVPN
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

PrivateVPN kendisini piyasadaki en hızlı sanal özel ağ (VPN) hizmeti olarak tanımlar ve indirmeleri hızlandırmaya yardımcı olur. Uygulama, trafiğinizi gerçek konumunuzu gizleyen başka bir sunucuya yönlendirerek izlenmeden veya engellenmeden veri gönderip almanıza olanak tanır. PrivateVPN, benzer hizmetlerin fiyatının yaklaşık iki katı olmasına rağmen aylık veya yıllık abonelikle kullanılabilir.

Uygulama güvenliğiniz için en iyi protokolü izler, ancak L2TP / IPSec, PPTP, SSTP ve TDP yerine OpenVPN ile manuel olarak da işlem yapabilir. Kullanımı olabildiğince kolaylaştırmak için, diğer rakiplerin sunduğu daha az yapılandırılabilir özellik vardır. Aynı zamanda güvenlik sağlamdır ve kullanıcılar bağlantıları hızlandırmak için şifreleme seviyelerini değiştiremezler.

VPN bağlantısı istenmeyen şekilde kesilirse, DNS sızıntılarının önüne geçmek için internet trafiği kilitlenerek bilgiler korunur. Tüm DNS istekleri ayrıca güvenli bir IPv4 protokolü üzerinden yapılır. Yerleşik bir özellik, en hızlı olanı seçebilmeniz için farklı sunucuların hızını test etmenizi sağlar. En hızlı VPN hizmeti olmasa da, ExpressVPN bazı uluslararası bağlantıları kullanırken nispeten yüksek hızlı indirmeler sunar. Ayrıca verilerinizin korunmasını sağlar ve rakiplerine göre üstün güvenlik sunar. BitTorrent ve P2P’de çalışmaya olanak sağlamasının yanında, bu VPN aynı zamanda Netflix ile de uyumlu çalışan sınırlı VPN’lerden biridir. Sezgisel bir arayüzle, aynı zamanda kullanımı kolay, çekici ve basit bir tasarıma sahiptir.

Bu uygulama aynı anda 6 sunucu bağlantısını sürdürür. Uygulama ayrıca her zaman sınırsız hız, bant genişliği ve sunucu anahtarları sağlar. PrivateVPN APK uygulaması maksimum uyumluluğu destekler. Çeşitli akıllı cihazlarda ve bilgisayar sistemlerinde uygulanabilir. Akıllı telefonunuza veya tabletinize yükleyebileceğiniz bir Android sürümü var. Bunu yaptıktan sonra, uygulama tüm İnternet etkinliğinizi güvence altına alır.

İnternette her gezindiğinizde, yüksek güvenlik seviyelerini korumanız şiddetle tavsiye edilir. Bunu PrivateVPN uygulamasını kullanarak başarabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlar için özel bir şekilde geliştirilmiştir. Yine de BlueStacks Emulator aracılığıyla bilgisayar sisteminizde kullanabilirsiniz. Bu sayede internette rahatça ve güven içerisinde gezebilirsin. Kötü niyetli internet kullanıcılarından bu VPN sayesinde korunmuş ve bilgilerinizi güvence altına almış olursunuz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir