Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
4.8.38.0
Boyut
80.92 MB
Güncellendi
16 Kas 2023
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
Proton AG
Yayınlandığı tarih
30 Ara 2019
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

ProtonVPN, Güvenli ve Ücretsiz VPN veya kısaca ProtonVPN olarak bilinen, dünyanın en büyük şifreli e-posta hizmeti olan ProtonMail’in arkasındaki şirket olan Proton Technologies AG tarafından geliştirilen bir VPN uygulamasıdır. Bu VPN uygulaması, hızlı bağlantı hızları sağlamak için yüksek bant genişliğine sahip bağlantılara sahip dünya çapında yüzlerce birinci sınıf VPN sunucusunu dağıtır. Bununla, nerede olursanız olun web’de gezinmenin, müziğin ve video akışının keyfini çıkarabilirsiniz. Size en iyi performansı sağlamayı amaçladığı için düşük gecikmeli bir VPN bağlantısı sağlar.

Güvenli İsviçre merkezli VPN ProtonVPN, dünyadaki en güçlü gizlilik yasalarından birine sahip olduğu bilinen bir ülke olan İsviçre’de yapılan bir VPN hizmetidir. Verilerinizi sıkı bir şekilde korumak için AES-256 ve 4096 RSA-bit anahtar değişimi ile size güçlü ve tam disk şifreleme sağladığı için bu uygulama aracılığıyla çok belirgindir.

IKEv2 / IPSec ve OpenVPN olmak üzere iki güvenli VPN protokolünü destekler. Üstelik, bağlantınız kesildiğinde tüm ağ trafiklerini anında engelleyen yerleşik bir Öldürme Anahtarı özelliği de sunar. Ayrıca, bir VPN sunucusuyla otomatik olarak yeniden bağlantı kuran Her Zaman Açık VPN özelliğine de sahiptir. Bu özellikler, yanlışlıkla bağlantı kesilmesi yoluyla IP adresinizin sızmasını önler.

ProtonVPN APK, ücretsiz kullanıcı tarafından finanse edilen bir güvenlik uygulamasıdır. Böylece, tarama geçmişinizin kaydını tutmayacağını, bağlantı günlüklerinizi kaydetmeyeceğini veya verilerinizi üçüncü şahıslara satmayacağını garanti edebilirsiniz. Kullanımınız boyunca anonim olarak göz atacaksınız ve verilerinizin hiçbirini paylaşmanıza gerek kalmayacak. Ayrıca, verilerinizin DNS sorguları yoluyla açığa çıkmasını önleyen DNS’nizi şifreler.

ProtonVPN, engellenen web sitelerine ve sansürlenmiş içeriklere erişmenize izin veren VPN yasaklarını aşar. Ayrıca, yerleşik Tor desteği sunarak Tor anonimlik ağı ile otomatik entegrasyona sahip olmanızı sağlar. Bununla, karanlık web sitelerine ve Onion sitelerine erişim gücüne sahip olacaksınız. İnternette en güvenli ve gizli bir şekilde dolaşmanın rahatlığı ile herhangi bir özel bilginizin çalınma sıkıntısını yaşamayacaksınız. ProtonVPN hizmeti ile kaliteli ve hızlı bir güvenlik hizmetini tek bir tık ile indirip kurarak hemen kullanmaya başlayabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir