Rainbow Six Mobile

Son Sürüm
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
Son Sürüm
Boyut
569 MB
Güncellendi
Nov 17, 2023
Gereksinimler
Android
Geliştirici
Ubisoft Entertainment
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rainbow Six Mobile, Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu taktiksel nişancı oyunudur. Oyun, 2015 yılında PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için piyasaya sürüldü. Oyun, büyük bir oyuncu kitlesi tarafından ilgi gördü ve kısa sürede popüler bir taktiksel nişancı oyunu haline geldi.

Rainbow Six Mobile, konsol ve PC sürümünün mobil versiyonudur. Oyun, Android ve iOS platformları için geliştiriliyor. Oyunun çıkış tarihi ertelendi ve 2024 yılının ilkbahar aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Rainbow Six Mobile APK ne zaman çıkacak?

Oyun, 2023 yılının Mayıs ayında piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak, Ubisoft tarafından yapılan bir açıklamayla oyunun çıkış tarihi ertelendi. Oyunun 2024 yılının ilkbahar aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Rainbow Six Mobile hangi platformlarda oynanabilecek?

Oyun, Android ve iOS platformları için geliştiriliyor. Oyun, bu platformlarda ücretsiz olarak oynanabilecek.

Rainbow Six Mobile nasıl bir oyun?

Oyun, konsol ve PC sürümünün mobil versiyonudur. Oyunda, 5’e 5 takımlar, birbirinden farklı haritalar ve oyun modlarında savaşacak. Oyuncular, çeşitli silahları ve ekipmanları kullanarak takım arkadaşlarıyla birlikte hareket ederek rakiplerini yenmeye çalışacak.

Rainbow Six Mobile’da hangi özellikler olacak?

Oyun, konsol ve PC sürümünün çoğu özelliğini içerecek. Oyunda, konsol ve PC sürümünde olduğu gibi bomba yerleştirme, kapı açma ve güçlendirme gibi özellikler olacak.

Rainbow Six Mobile’da cross-play olacak mı?

Oyun, Android ve iOS platformları arasında cross-play desteği sunacak. Oyuncular, farklı platformlardaki oyuncularla birlikte savaşabilecek.

Rainbow Six Mobile’da cross-progression olacak mı?

Oyun, konsol ve PC sürümleriyle cross-progression desteği sunacak. Oyuncular, konsol ve PC sürümlerinde yaptıkları ilerlemeleri mobil sürüme aktarabilecek.

Rainbow Six Mobile, mobil platformlar için heyecan verici bir oyun olarak görünüyor. Oyunun çıkış tarihi ertelenmiş olsa da, oyunun 2024 yılının ilkbahar aylarında piyasaya sürülmesi ve büyük bir oyuncu kitlesi tarafından ilgi göreceği tahmin ediliyor.

Ek Bilgiler:

Rainbow Six Mobile, konsol ve PC sürümüne kıyasla daha basitleştirilmiş bir oynanışa sahip olacak. Örneğin, oyunda sadece 4 temel silah sınıfı olacak.
Oyun, mobil platformların özelliklerine göre uyarlanacak. Örneğin, oyunda dokunmatik kontroller ve mobil cihazlar için optimize edilmiş grafikler olacak.

Rainbow Six Mobile, mobil platformlar için yeni bir taktiksel nişancı oyunu deneyimi sunuyor. Oyun, konsol ve PC sürümünün hayranları tarafından ilgi görecek gibi görünüyor.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir