Romancing SaGa Re;univerSe

2.12.1
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2.12.1
Boyut
297.21 MB
Güncellendi
16 Eki 2023
Gereksinimler
5.1
Geliştirici
SQUARE ENIX Co.Ltd.
Yayınlandığı tarih
21 Haz 2020
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Romancing SaGa Re;univerSe, Efsanevi kahramanları birleştiren yepyeni bir seri!

Zorlu düşmanlara karşı savaşı kazanmak için stratejiler geliştirin. Kahramanlarını güçlendirerek onlara rütbeler kazandırın.

SaGa serisinin, tüm dünyada RPG hayranları tarafından sevilen ve beklenen bu muhteşem oyununu şimdi sizler de keşfedin! Muhteşem görseller, efsane karakterler, unutulmaz şarkılar! Hem rahatça yenebileceğiniz rakipler, hem de zorlu oyuncularla dostça oynayabileceğiniz bir taktik, strateji oyunu sizleri bekliyor!

Yaklaşan bir kıyamet!

Dünya bir yıkım döngüsüne girmişti. Her 300 yılda bir Morastrum’un yükselişi büyük yıkım getiriyor ve hayatı tehdit ediyordu. Sinistrallar ve lejyonları bir araya geliyordu. Onlara karşı duracak mısın? Efsane, renkli ve olağanüstü karakterlerle destansı bu hikayeyi deneyimleyin!

Romancing SaGa Re;univerSe! Çarpıcı, titizlikle hazırlanmış çizimlerle dolu bu hikayede savaşın canlılığına şahit olun! Ünlü illüstratör Tomomi Kobayashi ve konuk sanatçıların yarattığı efsane karakterlerle oynamanın farkını yaşayın!

İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman, istediğiniz kadar strateji ortaya koyun! Oyunun sistemi, hem otomatik hem de manuel olarak oynamanıza olanak sağlar. Oyunda ne kadar strateji üretirseniz, ödülleriniz de o kadar büyük olur!

Karakterleriniz için birden fazla rol üstlenin, onların yeteneklerini geliştirin, özelleştirin ve kendi benzersiz kahramanınızı yaratın. Diğer güçlü kahramanlarla takımınızı bir araya getirin!

Destansı bir film müziği! Dünyaca ünlü besteci Kenji Ito tarafından yaratılan destansı melodi ve ritimlerle dolu harika müzikler oyunu renklendirecek!

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir