Screw Puzzle

0.10
Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
0.10
Boyut
107.96 MB
Güncellendi
Nov 13, 2023
Gereksinimler
5.1
Geliştirici
Saay Whaat
Yayınlandığı tarih
Oct 2, 2023
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mobil oyun dünyasının yeni bir yıldızı olarak parlayan “Nuts & Bolts” oyunu, zihin bükücü bulmacalar ve sanatsal zanaatın muhteşem bir birleşimini sunuyor. Oyun, oyunculara karmaşık demir levhaları ve cıvata parçalarını çözmek için dikkatlerini ve becerilerini kullanma fırsatı veriyor. İşte “Nuts & Bolts” oyununun merak uyandıran dünyasına daha yakından bir bakış.

Zorlu Bulmacaların Derinliklerinde Bir Yolculuk

“Nuts & Bolts” oyunu, oyuncuları kendine çeken karmaşık demir levhalar, cıvata parçaları ve halkalarla dolu bir labirente davet ediyor. Bu oyun, zekayı ve hüneri bir araya getiren bir bulmaca odysseysini temsil ediyor. Her seviyede, oyuncular kendilerini engellerle kaplı karmaşık bir demir yapısının içinde bulurken, cıvataları açmak ve her bir demir parçasını çözmek için ustalıkla kullanmaları gerekecek.

Sanatkarların Serüveni

Oyuncular, bu oyunda bir sanatkar gibi hareket ederler. Usta bir dokunuşla, demir bileşenleri karmaşık engellerin dokusundan ayırmak zorundadırlar. Her seviye, oyunculardan sorunları hızlı ve kesin bir şekilde çözmelerini ve demir levhaları, cıvata parçalarını ve halkaları serbest bırakmalarını gerektirir.

Detaylı ve Yaratıcı Seviyeler

Oyun, dikkatlice tasarlanmış seviyeler sunar. Her bir seviye, oyuncuların becerilerini sınayacak benzersiz bir zorluk sunar. Demir plakalar, halkalar ve halatların karmaşık bir örgüsü, oyuncuları her dönemeçte karşı karşıya bırakır. Oyuncular, halat düğümlerini çözerek demir bileşenlerini serbest bırakmalı ve “Nuts & Bolts” oyununun karmaşık, ancak son derece ödüllendirici evrenine dalış yapmalıdır.

Kendi Köprü İnşa Efsanesini Yarat

Oyunda bazı seviyelerde, demir plakaların kendilerinden oluşturduğu metal başyapıtlar açığa çıkarılırken, diğerlerinde daha fazla cıvata sabitlemek için daha fazla yuva açmak için bir testere kullanmanız gerekecektir. Bu oyun, zihinsel keskinliğe ve problem çözme yeteneğine sahip oyuncuları bekliyor. Kendi zeka ve yeteneklerinizi meydan okuyun ve köprü inşaatının efsanevi annallerine adınızı kazıyın.

Nuts & Bolts oyunu, zekayı ve sanatı bir araya getiren eşsiz bir mobil oyun deneyimi sunuyor. Demir plakalar ve cıvata parçalarının karmaşık dünyasında kendinizi kaybedeceksiniz. Her seviye, yeni bir bulmaca ve yeni bir zorlukla doludur ve oyuncuların becerilerini sınar. Eğer bulmacaları çözme ve sanat eserlerini serbest bırakma konusunda yetenekliyseniz, “Nuts & Bolts” oyunu size eğlence dolu bir serüven sunacak. Bu oyun, zihin bükücü bulmacaların sırrını keşfetmek isteyen herkes için mükemmel bir seçenektir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir