Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
5.0.9
Boyut
14.15 MB
Güncellendi
14 Kas 2023
Gereksinimler
4.4
Geliştirici
SetupVPN Inc
Yayınlandığı tarih
20 Mar 2017
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Bilgisayarınızda bir VPN olması günümüzde bir zorunluluk haline geliyor. Son yıllarda siber suçların giderek yaygınlaşmasıyla, kullanıcıların kendilerini saldırılara karşı koruyabilmeleri inanılmaz derecede önemli hale geldi. Güvende olabilmenin en basit yollarından biri bir VPN hizmetne sahip olmaktır.

VPN’ler yalnızca sizi korumakla kalmaz, aynı zamanda kısıtlanmış web sitelerine erişmenize izin verebilir ve bu süreçte size ek gizlilik sağlayabilir. Ancak, çoğu VPN çok pahalı olduğundan, çoğu kullanıcının buna karşı çıkması şaşırtıcı değildir. Kullanıcılarının ceplerine zarar vermeden kaliteli bir güvenlik sağlayan SetupVPN gibi programlar var.

SetupVPN Android, Windows ve Mac dahil çok çeşitli platformlarda kullanılabilir. Ayrıca, Google Chrome ve Mozilla Firefox web tarayıcıları için bir eklenti olabilir. Uygulama yalnızca kullanıcıların bir hesap açmasını gerektirir ve SetupVPN’i herhangi bir cihazında kullanabilirler. Bununla kullanıcılar, kullandıkları cihaz ne olursa olsun, her yönden güvenlik ve korumaya sahip olduklarından emin olurlar.

SetupVPN, herhangi bir VPN’nin düzgün çalışması için ihtiyaç duyduğu en temel özelliklere sahiptir ve bu ona karşı bir nokta değildir. Aslında, sadeliği en büyük varlığıdır. Ayrıntılı arayüzler veya zorlu bağlantı süreçleri ile boğulmuş değil, SetupVPN’i çalıştırmak için tek bir tıklama yeterli.

SetupVPN APK aracılığıyla gönderilen tüm trafik yüksek seviyeli ve güncel şifrelemeyle şifrelenir ve tüm iletişiminizin güvenli ve korumalı olmasını sağlar. Bununla, güvenli olmayan bağlantılar kullanarak halka açık alanlarda olsanız bile bağlantınız korunur. SetupVPN dünya çapında 100’den fazla konuma sahiptir ve daha fazlasını eklemeyi planlamaktadır. Kullanıcılar, kendileri için mevcut olan en iyi ülkeye bağlanarak onlara yüksek hızlı bağlantı sağlayabilir. Bu sayede kullanıcıların mümkün olan en iyi hızı almaları garanti edilmektedir.

SetupVPN yapılandırma gerektirmez. Tek gereken doğru şekilde kurulması ve kullanıcıların bir hesap açmasıdır. Uygulama yüklendikten sonra, tüm kullanıcıların yapması gereken oturum açmak ve bağlanmak için bir ülke seçmektir. Teknolojiye aşina olmayan kullanıcılar bile bu uygulamayı çalıştırırken herhangi bir sorun yaşamayacaktır. Abonelik hizmetiyle her ay paranızı harcamadan size mükemmel bir hizmet verebilecek güçlü bir VPN arıyorsanız, o zaman SetupVPN sizin için doğru VPN hizmetidir.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir