Shop Titans: RPG Idle Tycoon

14.4.0
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
14.4.0
Boyut
1.25 GB
Güncellendi
Oct 30, 2023
Gereksinimler
Android
Geliştirici
Kabam Games Inc.
Yayınlandığı tarih
Jun 18, 2019
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Shop Titans: RPG Idle Tycoon, Tasarım ve Ticaret; fantezi bir krallık içerisinde kendi dükkanını inşa edebildiğin bir simülasyon RPG oyunudur. Android telefonlarda kolaylıkla oynayabileceğiniz bu oyunun telefonunuzda kaplayacağı yer çok azdır. Bu oyunda zırh, kılıç, iksir ve her türlü savaş malzemesini üreterek ve kahramanlara pazarlayabilirsin Satışlardan elde ettiğin gelir ile dükkanını genişleterek ve özelleştirerek, köyde daha güçlü bir dükkan haline getirebilirsin.

Oyuna başlarken avatarını kişiselleştirerek kendi tarzını sergileyebilirsin. Çeşitli kıyafetler, saç stilleri, göz renkleri ve daha fazlası arasından yapacağın seçimlerle, avatarını seni en iyi anlatan özgün hale getir. Öncelikle; eğitim bölümünde İhtiyar Owen’ı takip ederek, köy dükkânını nasıl inşa edeceğini ve yöneteceğini öğrenerek işe başlayabilirsin.

Shop Titans APK, Tasarım ve Ticaret; tüm eğitim aşamalarını tamamladıktan sonra, keyifle oynayabileceğin, birbirinden farklı seviyelerde bölümler içeren, güzel bir oyun. İşe önce muhasebe masası ile başlayabilirsin. Çünkü bu alan, diğer oyunculardan siparişler alabileceğin önemli bir alan.

Kahramanları ve şampiyonları savaşa hazırlamak için; onlara özel epik eşyalar oluşturma işini mutlaka öğrenmelisin. Mağazanın düzenini tasarlayarak, alışveriş için, en fazla müşteriye hizmet verebilecek en iyi hale getirebilirsin. Bu fantezi krallıkta yer alan esnafların arasında en iyisi olmak sanıldığı kadar zor değil, bunun için sadece dükkânını düzgün yönettiğinden emin olmalısın. Kahramanları savaşa hazırlamak için teklifler yapabilir, indirim ve kampanyalar düzenleyebilirsin.

Aynı zamanda ürettiğin savaş ekipmanları ile desteklediğin bu kahramanlar senin köyünü savunacak ve korunmasına yardım edecek.  Köyünü savunabilmek için olabildiğince hızlı hareket ederek, dükkânını geliştirmelisin. Başarıyla tamamlanan ve kazanılan her epik savaş sonrasında kahramanlara silah ver zırh verdiğin için ödüllendirileceksin. Ödül olarak gelen sandıkları açarak;  kılıçlar, kalkanlar, zırhlar oluşturabileceğin hediye malzemeleri toplayabilirsin.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir