Skateboard Party 3

1.10.0.RC-GP-Lite(62)
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.10.0.RC-GP-Lite(62)
Boyut
561.68 MB
Güncellendi
Jul 18, 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Maple Media
Yayınlandığı tarih
Jul 27, 2016
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hepimizin yakından tanıdığı ve severek oynadığı Kaykay Partisi serisinin 3. Oyunu Skateboard Party 3 Google Play Store’da android kullanıcılarını bekliyor. Ayrıca oyun tüm ios kullanan cihazlarla da uyumlu çalışıyor. Tüm yeni nesil cihazlar tarafından kullanabilen, Skateboard Party 3 özellikle yüksek çözünürlüklü ekranlar için optimize edilmiş.

Profesyonel patenci Greg Lutzka nın da bulunduğu bu eğlenceli oyun mobil cihazınıza kaykay deneyimini getiriyor. Kaykay parkları, şehir sokakları da dahil olmak üzere tamamen benzersiz 8 haritada kaykay yapabileceğiniz yeteneklerinizi geliştirip özel şovlar sergileyebileceğiniz oyun 5 milyonun üzerinde indirmeye sahip.

OC Rampaları Skatepark, Venice Plajı, Chinatown, San Francisco, Moskova, bir Doğa Müzesi, drenaj hendekleri ve mega rampaya sahip Medieval Plaza gibi devasa kaykay yerleri arasından istediğiniz yeri seçerek kaykay keyfini çıkarabilirsiniz.

Skateboard Party 3; kendi içinde 70’den fazla seviye bulunduruyor. Görev ve hedefleri tamamlayarak, seviyenizi yükseltmeniz mümkün. Seçmiş olduğunuz kaykaycının yeteneklerini ve patenlerini yükseltebilmek için sahip olduğunuz yetenek puanlarını artırmanız şart.

Yetenek puanlarınız sayesinde sahip olduğunuz kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı, tahtalarınızı, kamyonlarınızı ve tekerleklerinizi lisanslı kaykay markalarıyla özelleştirebilirsiniz. Skateboard Party 3 ‘te Osiris, Onnit, Nektar, Jammypack, FKD Rulmanlar ve Darkstar’ın ürünleri gibi ünlü markalara ait ürünleri bulabileceğiniz geniş bir kıyafet, ayakkabı, board seçeneği de mevcut.

Skateboard Party 3’te Kontrol tuşlarını, kendinize uygun hale getirebilir, istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Skateboard Party 3, oyun esnasında, müzik kitaplığınızda bulunan sevdiğiniz şarkıları da dinleme şansı veriyor.

Skateboard Party 3’te öğrenebileceğiniz 40 dan fazla özel numara mevcut, başlarda biraz zor gibi görünse de alıştırmalara devam ettikçe usta bir kaykaycı gibi özel numaralar yapıyor olacaksınız. Skateboard Party 3 üzerinde yaptığınız şovları ve aldığınız sonuçları twitter üzerinden arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir