Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
7.07.0
Boyut
19.9 MB
Güncellendi
09 Ekim 2023
Gereksinimler
Android
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Snaptube Nedir?

Snaptube, çeşitli sosyal medya platformlarında yer alan videoları ve müzikleri indirmek için kullanılmaktadır. Snaptube 100 milyona yakın kullanıcı ile en çok pöpüler olan indirme programı olmaktadır. Müzik ve videolar ücretsiz bir şekilde indirilebiliyor. Uygulama sadece andorid cihazlara indirilebiliyor.

Uygulamanın amacı, kullanıcıların çeşitli sosyal medya platformlarında yer alan ve farklı mecralardaki ses ve müzikleri indirebilmesine olanak tanımaktır.

Günümüzde sayısı fazla sosyal medya siteleri beraberinde yeni ihtiyaçlarıda getirmektedir. Çoğu sosyal medyanın müzik ve video içeriği mevcuttur. Kullanıcılar beğendikleri müzik ve video içeriklerini indirerek başka platformlarda paylaşma isteği duyabiliyor. Bunun içinde kaliteli bir programa ihtiyaçları oluyor.

Snaptube uygulaması kullanıcıların istekleri doğrultusunda çoğu sosyal medya platformunda yer alan videoları indirebilmek için tasarlanan bir uygulamadır. Kullanıcılar sınırsız video indirme hakkına sahiptir. Sınırsız ve ücretsiz indirmeler sayesinde kullanıcıların eğlenmesi ve bu eğlenceyi paylaşabilmesi için gerekli olan tüm koşullar sağlanmaya çalışılmaktadır.

Snaptube Uygulaması Özellikleri

Snaptube uygulaması 50 den fazla sosyal medya platformlarında yer alan müzik ve videoları indirmek için kullanılır. Facebook, instagram, twitter,tiktok, whatsapp, vimeo, dailiymotion, animeq gibi uygulamalar için uygundur. İndirme işlemi ücretsizdir. Uygulama hiçbir ücret talep etmez. Kolaylıkla ücretsiz video indirilebilmektedir.

Snaptube VİP özelliğide mevcuttur. kullanıcılara sınırsız ve ücretsiz müzik ve video indirme olanağı sunmaktadır. Kişiler URL ekleyerekte indirme işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Ancak snaptube VİP desteğini kullanabilmek için telefon ayarlarında ufak çaplı değişikliklere gidilmesi gerekmektedir. Ancak bir APK kullanılarak indirilebilmektedir.

Snaptube Nasıl İndirilir?

Snaptube, google play ve playstore gibi mağazalardan indirilmemektedir. Uygulamayı indirmek isteyen kişiler farklı yolları ve seçenekleri kullanması gerekiyor. Fakat her ne kadar zor olsada büyük çoğunluk bu uygulamayı indirmeyi başarıyor. Bir APK dosyası aracılığı ile farklı yollardan indirlmektedir. Önceleri play store mağazasından indirilmekte idi. Fakat google uygulmayı play store’dan kaldırdı.

Snaptube Hakkında Eleştiriler

Snaptube uygulamasının görünmez reklamlar aracılığı ile kişilere büyük hasarlar verildiği idda edilmektedir. Kullanıcılara sunmuş olduğu sessiz ve görünmez olan reklamlar aracılığı ile telefonun ömrünü kısaltabiliyor ve mobil veriyi daha hızlı tüketiyor. Ünlü bir güvenlik firması olan Upstream araştırmacıları, snaptube uygulamasının tehlikeli olduğunu söylüyor. Telefon ömrünün kısalması ve mobil veri sorunu haricinde bir başka tehlike daha bulundurmaktadır. Arka plan tıklama tekniği sayesinde kullanıcıların premium satın alma işlemleride yaptırabilmektedir.

Araştırmalar sonucunda 70 milyondan fazla şüpheli hareket gerçekleştirildiği saptandı. Bu şüpheli hareketler içerisinde reklam dolandırıcılığı ve uygulama içi izinsiz satın almadır. Fakat bu iddalar üzerine snaptube yetkilileri açıklama yapmıştır. Bu açıklamada Mango adlı yazılımın kötü niyetli olduğunu anladıklarını ve gerekli olan adımların atılarak yasal işlemlerin başlatılacağını belirtti. Ücretsiz bir uygulama olmasına rağmen gizli satın almalar aracılığı ile kullanıcılar maddi anlamda mağduriyet yaşayabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir