Stacky Bird Çevrimdışı Oyunlar

1.3.41
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.3.41
Boyut
75.68 MB
Güncellendi
11 Eki 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Kooapps Games | Fun Arcade and Casual Action Games
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Hem eğlenceli hem de sürükleyici bir oyun mu arıyorsunuz? Saatlerce süren eğlenceye Stacky Bird ile hazır olun! Engelleri geçmek için yumurta istifleyin ama bu arada da canavarlara ve sivri uçlara dikkat etmeyin unutmayın. Yeni topraklara uçmak, güzel kuş evleri inşa etmek, uzun bir yumurta zinciri oluşturmak gerekiyor. Böylece yeni seviyelere ve yeni yerlere uçabilirsiniz.

Oyunda önemli olan ilk şey yumurta biriktirebilmek. Tehlike modu içerisinde 3 başarılı iniş yapılabilirse, daha büyük zorluklara ulaşılıyor ve skor tablosuna en iyi kuş olarak adınızı yazdırabiliyorsunuz. Tabii ki  oyunda sadece kuşlar yok. Tavuklar, kediler ve domuzlar ile daha başka nice hayvan ile birlikte engelleri aşabilirsiniz.

Stacky Bird Oyununda Başarılı Olabilmek İçin:

Yumurta Yığınları Oluşturun: Oyundaki engelleri aşmak ve tehlikeleri önlemek için yumurta yığınına ihtiyacınız olacak. Tabii bonus paralar almak ve ekstra yumurtalar ile seviye atlamak da cabası.

Keşfe Çıkmak ve Coin Toplamak: Yeni topraklara keşfe çıkmak, farklı karakterlerin kilidini açmak için çok önemli. Hatta oyunun içerisindeki diğer mini oyunlar ile birlikte kilitleri açmayı deneyebilirsiniz.

Kare Kuş Evleri İnşa Etmek: Kilidini açtığınız her bir kuş sizi yeni kuş evlerine götürecek.

Kuşlar İçin Skor Tahtası: Kuşlarınız ile birlikte biriktirdiğiniz puanlarınızın skor tahtasında en üstte olduğunu görmek ne büyük bir gurur… Günlük, haftalık ve tüm zamanların en iyi puanına sahip olmaya hazırlanın!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir