Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2.8.5
Boyut
11.82 MB
Güncellendi
13 Haz 2023
Gereksinimler
4.4
Geliştirici
SuperSoftTech
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Super VPN Nedir?

Vpn uygulamaları internet kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik tasarlanan uygulamalardır. Birbirinden faklı vpn uygulamaları içerisinde en sevilenlerden biri olan Super Vpn uygulaması ABD merkezli bir sağlayıcıdır. Kullanımı kolay olmasının yanı sıra sunduğu özellikler ile diğer vpn uygulamalarından ayrılmaktadır. 40’dan fazla ülkede milyonlarca kişinin severek kullandığı uygulamanın 400’den fazla sunucusu bulunmaktadır.

Uygulamaların ayakta durabilmesi için gerekli olan sık sık reklam gösterilmesi durumu ile karşılaşılması mümkündün. Fakat gerekli düzeltmeler sayesinde reklamların gösterilmesi ortadan kaldırılabilmektedir. Reklamların göstermesi tamamen ticari amaçla yapılarak uygulamanın ayakta kalabilmesi için gereklidir.  İnternet kullanıcıların vakitlerini kaliteli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan uygulama ile hemen hemen her siteye kolayca giriş yapılabilmektedir.

Super VPN Ne İçin Kullanılır?

Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan kullanım platformları ile dikkat çeken bir uygulamadır. İndirilerek kurulumunun yapılması kafa karıştırıcı değildir. Sade tasarımı ile yalnızca amaca hizmet eden uygulamanın indirilip kurulduktan sonra cihaza bağlanması gerekmektedir. Gerekli olan tüm işlemler yapıldıktan sonra uygulama istenilen ortamlarda sıkıntı çıkartmadan kullanılabilmektedir.

Güvenlik ve gizlilik ilkelerini kendine öncü olarak benimsemiş uygulamayı kullanırken bir problemle karşılaşılması mümkün değildir. Uygulama içerisinde oyun oynama, video izleme, güvenli tarama gibi birbirinden farklı seçenekler için planlamalar söz konusudur. İnternet kullanıcıları kendi istek ve talepleri doğrultusunda bu seçeneklerden sonuna kadar faydalanabilmektedir. Erişim ise verilen seçeneklerde ki abonelik seçeneğine göre kolaylıkla belirlenmektedir.

Süper VPN Özellikleri Nelerdir?

  •  Gizliliğinizi koruyun, sizi 3. taraf takibinden koruyun
  •  Coğrafi olarak kısıtlanmış web sitelerinin engellemesini kaldırın
  •  Kayıt gerekmez, ayar gerekmez
  •  Hız sınırlaması yok, bant genişliği sınırlaması yok
  •  VPN’ye bağlanmak için tek tıklama
  •  Kök erişimi gerekmez
  •  İnternet trafiğinizi şifreleyin
  •  En yüksek sunucu hızı ve güvenilirliği
  •  En güvenli VPN çözümünü kullanma

Uygulama sonsuza kadar ücretsizdir. Ücretsiz sürüm sizin için yeterince iyiyse satın almanıza gerek yoktur. VIP satın almak, AD’leri kaldıracak, size daha hızlı hız ve daha iyi deneyim sağlayacaktır. VIP’yi istediğiniz zaman iptal edebilir ve tam bir geri ödeme alabilirsiniz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir